Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hamvasztása kb. mennyibe...

Kutya hamvasztása kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem halt meg a kutyám csak érdekelne mert panelban lakom és nem tudnám eltemetni ha esetleg elmenne :( de az nem mostanába lesz mert még csak 4 éves lesz :) kistestű ha ez beleszámít az árba
2011. jan. 26. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
10 év (vagy több) múlva az árak változhatnak :)
2011. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 25 E volt, úgy hogy autóval levitte a hamvasztócég a családomat vidékre, hogy mi is nézhessük, hamvasztással és urnával együtt volt 25. Egyébként nálunk sajnos túl késő volt, a kutyámat ár el kellett altatni és akkor hívtuk a hamvasztókat, és cak másnapra volt időpontjuk. Ez így elég sz*r volt. Mert egy napig kellett vigyázni a kutyám testére. Ami 1. nemtúl higiénikus, mert mégiscsak egy holttest, 2. lelkileg elég megrázó. :S
2011. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az árak változnak minden évben sajna.

Annak idején a törpe snacimat 20-ezerért. A Német juhászt 40-ezerért hamvasztattam el.

Higiénikusnak tartom.

Mindig jobb mint otthagyni a rendelőben és az illatos úti beszállítók egy fekete zsákba belegyömöszölik a halott kutyákat aztán meg beb@sszák a kocsiba.


Arról nem is beszélve, hogy a feldolgozó üzembe kerül.

2011. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Nem tudtam az előbb befejezni mert jött a postás.

Tehát a feldolgozó üzemben meg takarmányt és mosóporokat készítenek belőlük.


Az a kutya amelyik mellettem leélt X évet az ne így végezze.

Szerencsés, az akinek van kertje és eltudja temetni.


Az Alsónémedi határában van egy állat temető. Nem tudom működik e.

2011. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)
2011. jan. 27. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 35 ezer Ft-ot fizettem. :( A :( nem az árra vonatkozik, hanem magára a tényre, hogy elveszítettem a kutyám. :( Egy hónapja történt, még eléggé fáj. :(
2012. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!