Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyátok legjobb tulajdon...

Mi a kutyátok legjobb tulajdonsága?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tulajdonképpen én azt szeretem a kutyámban, hogy bármennyire is sunyi vagy lüke, (mert az) tudom, hogy mint az már megtörtént, kiáll mellettem, ha bajban vagyok. Pedig nem egy nagy kutya, menhelyi keverék.
2011. jan. 28. 07:30
 12/21 anonim ***** válasza:
Kinn pörög ezerrel, de amint hazajövünk a lakásba "kiveszi magából az elemet". Mintha egy másik kutya lenne :) Sok ember, aki nem ismeri annyira a kutyámat, el sem hiszik, hogy milyen energikus : D
2011. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 rucijja ***** válasza:
Itthon egész nap alszik,olyan lusta,hogy hihetetlen.Amint az utcára érünk vagy a kutyasuliba úgy felpörög, hogy meg se lehet állítani..Ezenkívül azt imádom benne, hogy németjuhász, de az esetek többségében olyan fejet vág, mint egy szamár, így is becézzük!!!Ja és azt is szeretem benne, hogy egész nap dünnyög ,mindenhez van "szava", bár ezt rajtam kívül senki sem díjazza ,de én annyit nevetek rajta....nem ugat,csak elmondja a véleményét, amióta elhoztam az első naptól kezdve ezt csinálja:)))nagyon édi!
2011. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: aranyos kutyus lehet! Mindenkinek köszönöm.:)
2011. jan. 28. 19:27
 15/21 Ninna ♥ ***** válasza:
Nálunk is ez van, mint az előző válaszolónál. Mindenhez van véleménye, aminek hangot is ad. Ha pl. elkapcsolom a TV-t, és ő az előzőt nézte, egy apró morgással jelzi nekem, hogy 'Ááá, gazdi.. már megint elvitted a kedvenc sorozatomról.'
2011. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyszóval:BOLOND:):
2011. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szia!

tökéletes :D

igaz vannak jó és "rossz" tulajdonságai DE így lett tökéletes mert meg tud nevettetni a rosszaságával stb...

2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Mikor etelt ker akkor ugy csilogtasa a szemet hogy nem lehet annak elenalni!!!!!!!
2011. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyik legrosszabb tulajdonsága:BÁRMIT megkap amit akar azokkal a gyönyörű szemeivel.

Legjobb:Nagyon halk kutya,lakáson belül nemigen ugat,csak ha a tv-ben kutyát lát :D

2011. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 aracsi993 ***** válasza:
Baromira fontosnak érzi magát mindig mindenhol ott kell lennie és mindenben részt kell vennie:D plusz kutyasuliba menet a kocsiban végig vinnyogja az utat és bichon létére pitbullnak képzeli magát:D
2011. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!