Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Akitáról?

Mi a véleményetek az Akitáról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Makacs fajta,gyerekek mellé nem kimondottan jó,de nem vészes,okos,értelmes társ,nagy mozgóteret igényel.
2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt már Akitád? :) Mert nekem akitám van és nagyon szeretem :)
2011. jan. 29. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj! Szerintem annyira szép kutya!
2011. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik leggyönyörűbb kutya.Bár a vörös-fehér változat a kedvencem,még nyáron találkoztam egy csíkos japán akitával...Majdnem dobtam egy hátast:)Eszméletlenül gyönyörű,nemes kutyák.Csak azt sajnálom,hogy nekem nem lehet:((három kisgyerek a szűkebb családban,és a rokonok között is rengeteg kicsi)A gyerekek miatt anyukám sem engedné,bár én bízok benne,hogy kutyasulival,helyes neveléssel megbízható kutya lenne belőle,én is biztosabbnak érezném ha a kicsik pl egy collie-t nyúznának,mint egy akitát.
2011. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,egy képet esetleg tudnál linkelni a kutyusról?Szívesen megnézném:)(Persze csak ha nem baj)
2011. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából nekünk van az utcában egy akit Kanadából hoztak 3 vagy 400 ezerért. Nagyon nemes tenyészkutya mindenféle versenyekre viszik. Ismerem a gazdájukat is és azt mondták hogy rengeteget kell vele foglalkozni mert alapjában elég vad kutyus és szelídgetni kell. Egyébként gyönyörű kutya!!
2011. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen szívesen.Még kölyök kutya volt mikor megvettük és most már 7 hónapos.

file:///C:/Documents%20and%20Settings/TEMP/Asztal/k%C3%A9pek/Haku/1296228747347.jpg

2011. jan. 30. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi,csak annyi a baj vele,hogy a netre kellene feltölteni,hogy mi is láthassuk:)Pl [link]
2011. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!