Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? (a többi...

Miért csinálja ezt? (a többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval a kutyusom amikor játszom vele akkor "megőrül".Úgy csinálja a kezemmel minthogyha pl.bolhászkodna,vagyis mondhatni harapdál,nem fáj egyáltalán,csak szeretném tudni hogy ez mitől van.:)Csak normális válaszokat!
2011. jan. 30. 06:49
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Nem őrül ő meg, csak játszik :-) Ha már fáj, vagy kellemetlen érzés, azonnal szakítsd meg a játékot, és jelezd felé neki, hogy ez már neked nem játék. De ha normálisan játszotok, és neked sem okoz fájdalmat, akkor hadd játsszon a kutyus is a maga módján.
2011. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Tudom hogy játszik csak az a baj hogyha elkezdi,akkor kell neki egy 10 perc mire lenyugszik,ilyenkor mindig bejövök a házba..:)
2011. jan. 30. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a fajta finom rágcsálás, a kutya hihetetlen boldogságának a jele. Náluk ez olyan mint a simogatás, kedveskedésegymásnak is szokták. Amíg nem harap meg komolyan, addig nincs mit aggódnod. Csak örül, hogy itthon van a gazdi, érezteti veled, milyen fontos vagy neki. Főleg akkor csinálják, ha még kicsi, szeleburdi kölykök.
2011. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg???Ezt nem is tudtam de akkor most nagyon örülök neki:D Sajnos mostanában nincs annyi időm vele foglalkozni mert d.e suli,d.u.meg tanulás,egyébként már nem kölyök 4 éves de szerintem ő egy kölyökkutya lesz "nagy" testben:D Köszi a választ:)
2011. jan. 30. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!