Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tetszik jobban?

Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Gondolkozok, hogy melyiket vegyem meg.Szerintetek?

Linkek:


[link]



[link]


2011. jan. 31. 20:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Második
2011. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Szerintem először is döntsd el,hogy melyik fajta áll hozzád közelebb. Én inkább mopsz párti vagyok, így a 2.-at választanám. Azért is mert már nem pici kölyök és kevesebb gond van vele. De ha már ilyen helyről vásárolsz, menj el személyesen, nézd meg a kutyákat és utána dönts. Egy kép nagyon csalóka lehet.
2011. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már voltam. És eddig én is a mopszit akartam. De aaj..meg láttam azt a két icuri-picuri csöppöt!Ezért vagyok döntésképtelen. A mopszinak a szülei törzskönyvesek ( de tk nélkül vették mert nem tudott a csajszi összeszedni +15-20ezer Ft-ot! A pincsiknek az apja szülei törzskönyvesek az anyukájának a szüleinek a szülei törzskönyvesek. Remélem érthetően írtam le. De nem is a törzskönyv a lényeg. Hanem mindegyik nagyon cuki. :D
2011. jan. 31. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
A mopszot mindenképp!
2011. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Cukik mind! :)

Én a mopszot választanám.

2011. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenáron szaporítótól akarsz kölyköt? Szerintem akkor inkább fogadj örökbe...
2011. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szaporítok!Már ivartalanították a szuka pincsit, véletlen csúszott be a két kispincsi ( ha rájuk gondolsz! ). A mopszit meg úgy vették kennelből!
2011. jan. 31. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért egyiket sem. Ilyen kutyákat találsz menhelyen is.

Nem azt mondták, hogy te szaporítasz, hanem, hogy miért akarsz szaporítótól kutyát venni.

Az lehet, hogy a mopszot kennelből vették, ha ott tartotta a gazdája. De az tuti nem tenyésztőtől van. Szerinted, ha valaki megvesz 80+ ezerért egy kutyát az nem egészen egy év múlva eladja 30 rugóért? Na neeeee. Ne higgy el mindent, amit ezek a hirdetők mondanak.

2011. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ninna ♥ ***** válasza:
77%
Én egy forintot sem adnék egyikért sem. Nézd csak, mennyi aranyos mopsz keverék kiskutya van a menhelyeken is: [link]
2011. febr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Így látatlanba nehéz megmondani. Először valóban mérlegelj, hogy melyik kutyus áll hozzád közelebb. Itt a külső is számít természetesen, de ha van egy kialakított képed az adott fajtáról, akkor már mellékes. Személyes tapasztalatok alapján a palotapincsi eléggé 'kóbor lélek', minden utat megtalál a szökésre. (Természetesen függ attól,hogy hol tartod,csak vigyázz a kerítésen a lyukakra ;-))

A mopsz viszont a közvélemény szerint rendkívül okos, és gyermekbarát. Én szívem szerint a mopszot választanám. Monhatnám én is azt, hogy válassz menhelyről, de ha te már elhatároztad, hogy megveszed a fajtatisztát, akkor tedd csak meg. ;-) Nekem is van fajtiszta és keverék kutyusom is. :)

Sok szerencsét/örömöt a kutyatartáshoz! :-)

Remélem, tudtam segíteni.

2011. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!