Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafekhelyet válassza...

Milyen kutyafekhelyet válasszak spánielemnek?

Figyelt kérdés

Cavalier King Charles Spánielem lesz, és nemtudom milyen méretű, formájú fekhelyet válaszzak neki. Eközül a 3 közül kellene választanom.

Nemtudom hogy mi a jobb, ha van pereme az 'ágynak' vagy ha nincs.


2011. szept. 24. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. szept. 24. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első a legjobb :)
2011. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek olyan van, mint az első képen és imádja. Rendszerint "kikönyököl" és úgy nézelődik, vagy a peremén nyugtatja a fejét :)
2011. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkoztam, hogy biztosan szeretné, hogy kilógathatja a fejét. Köszi hogy segítettetek a választásban :)
2011. szept. 24. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3-dik a legjobb a 2-dik is jó de az első nekem nem tetszik.
2011. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább olyat választanék amit könnyebb tisztítani. Pl ha egy esős időben tett séta után fekszik bele, valamennyire sáros lesz (még ha meg is törlöd, mikor bejön) és nem lehet mindig kimosni :-/ nekünk van egy fonott kosarunk és sok pokróc, törölköző, pléd amiket váltogatok, ha már koszosnak látom amit rajta van.
2011. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a második tetszik, de az enyémnek ilyen van:

[link]

Nem tudom, melyik méretben..:D

2011. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!