Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? (Kérdésed túl...

Mi baja lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm kutyájával van probléma!

Múlthét pénteken lett rosszul adtak neki valami gyógyszert amitől elvileg jobban lett,mára viszont még rosszabb lett nem eszik,elkezdett hányni,pörög maga körül,maga alá pisil nem jönni ki az óljából!

Ma viszik dokihoz!Amit én nem értek mert én már pénteken elvittem volna,és nem kísérleteztem volna minden gyógyszerrel!

Egyébként egy 2 éves Amstaff kanról van szó!

Szerintetek mi lehet vele?

Én gondoltam méregre ami az idegrendszerére hat!De igazából ilyet még nem hallottam!


2011. febr. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mire adták a gyógyszert? Pontos diagnózis?
2011. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A gyógyszert azt nem állatorvos adta csak ők maguktól!

Kedvetlen volt és nem evett először mikor kapta a gyógyszert!

2011. febr. 2. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

hát de milyen gyógyszert adtak neki?

Az emberi gyógyszerek legtöbbje a kutya számára méreg!

Lehet akkor attól van még rosszabbul. Mielőbbi orvosi ellátást igényel!

2011. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te most komolyan választ vársz?

Mit jelent az, hogy rosszul van? Hány, hasmenése van, görcsei vannak, eszméletlen?

Ha nem a te kutyád, mit tudsz tenni?

Kevesebb infónk van, mint neked!

Mondd az ismerősnek, hogy sürgősen vigye orvoshoz, vagy engedje, hogy vidd el te.


Ha itt azt mondja valaki, hogy adjanak neki langyos fürdőt és olvassanak rá, hamut szórva a fejére, azt megfogadjátok?

Mikor tanulják már meg az emberek, hogy betegség esetén még a kutyát is orvoshoz kell vinni és nem mástól kérdezni, hogy mi legyen !!!!!!!!!!!

2011. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az én kutyám!

Én a kutyáimat ha valami bajuk van rögtön viszem dokihoz!De azt le is írtam hogy én vittem volna már pénteken dokihoz ha az enyémnek ilyen baja lett volna!

Nem tudom mit kellet itt leugatni,ez az utolsóra vonatkozik!:S

Hogy vihetném el én a kutyát ha nem az enyém?Gondolkozz már egy kicsit!És nem is tudtam róla csak ma!

És egyébként vitték dokihoz és azt mondta agyrázkódása van valószínűleg le esett a lépcsőn!

2011. febr. 2. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdésed célja?

Egyértelmű, hogy nincs jogod elvinni a kutyát orvoshoz, de akkor ahhoz sincs jogod, hogy bármilyen tanácsot adj, amit megfogadnak.

Akkor mi itt miről is beszélünk?

Jól szidjuk a szomszédodat - és a akkor mi van?

2011. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Egy szóval nem mondtam hogy a szomszédom!

2. Az sem mondtam hogy szidni kell!

3. A kérdés azon időre vonatkozott amikor még nem vitték el a kutyát dokihoz!

4. Mit kell mindenbe bele kötni?Én azért tettem fel a kérdést mert gondoltam valakinek volt már ilyen és tud segíteni!Ennyi ilyen egyszerű az egész!

Látom hiba volt a kérdést feltenni!

2011. febr. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!