Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom tisztán tartani a...

Hogy tudom tisztán tartani a spánielem fülén a szőrét?

Figyelt kérdés
és ugy alap az egész szőrét hogy tudom a lehető legjobban tisztán tartani?
2011. febr. 5. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék:) Nekem is van egy spánielem, mindenbe bele lóg a füle. Életében nem volt kutyakozmetikusnál (elég morcos az idegenekkel), és fürdeni is utál. Rendszeresen fésüljük, és időnként megnyirjuk a fülén a szőrt.
2011. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk hagyján hogy a füle,van mikor az egész arca kajás evés után :D
2011. febr. 5. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sok ismerős spanisnál látom, hogy nylon harisnyából levágnak egy szélesebb darabot és azzal fogják fel egy kicsit a fület .Van, amikor hátra húzzák, olyankor szellőzik. A harisnya nem vág, nem szorít.
2011. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy nyírógépet és a füle belső felén mindig lenyírom a szőrt. Kívül persze meghagyom, mert mégiscsak hosszú szőrrel szép egy spani. Minden séta után lezuhanyozom a fülét is kívülről, persze vigyázok hogy víz ne menjen a fülébe. Hamar megszárad neki, nem büdösödik be és mivel szőr sincs a füle belső felén nem gyullad be és toklász sem megy bele.
2011. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!