Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielnek lány név?

Angol cocker spánielnek lány név?

Figyelt kérdés

Van egy kutyus aki lehet hogy megveszünk és Díva a neve. Angol cocker spániel. Tetszik ez a név, de azt mondta a tenyésztő, hogy átnevezhető. Még nem tudom mi legyen, de milyen hasonló neveket tudtok? Előre is köszönöm a válaszokat.

Ja és nekem még eszembe jutottak ezek a nevek:

Suzi, Sulara(Szuszi), Zora, Aurora(Ari), Amanda(Ami), Zoé.

Hasonló neveket szeretnék, leginkább magyart ha lehet, vagy legalább ne hangozzon teljesen angolosnak vagy más nyelvűnek.

Amúgy ahhoz mit szóltok, hogy más nyelven tanítanám be a kutyámat? Németül? Ül, fekszik, stb. parancsokra gondoltam.:D


2011. febr. 6. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem add neki azt, hogy "Lány angol cocker spániel" Már unalmasak az ilyen kérdések, ami tökéletesen bizonyítja a gazdi tökéletes fantáziátlanságát. Egyáltalán nem akarok bántani senkit, e ha megnézitek, minden harmadik kérdés az, hogy mi legyen a kutyám neve. Hát bakker!!! Ismerd meg, nézz rá, játssz vele, és azonnal be fog ugrani egy olyan név, ami rá jellemző. De amúgy szerintem nem is kötelező egy kutyának kutyanevet adni, mert a mi vizslánkat pl. Zsófinak hívják :D Tudom, ez semmilyen tulajdonságát nem árulja el, de mégis kicsit megerőltettem magam és nem más mondta meg, hogy hogy hívják.
2011. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Aida->miénket így hívták, szerintem különleges név:)
2011. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jajj, ha ennyire zavar, hogy feltettem a kérdést, akkor ne írjatok választ! Majd én kitalálom. Meg amúgy sem azért kértem hogy az legyen a neve, hanem ötleteket. Csak tudni szeretném miből válogassak, milyen különleges nevek vannak. Bocs a kérdésért!
2011. febr. 10. 15:02
 14/18 anonim ***** válasza:

az én extra mini yorkimat Csininek neveztem el mert kis karcsú a drága meg minden:)

16L

2011. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Cass90 ***** válasza:
Sissy, Lizzie, Layla
2011. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hóhér, Tulok, Killer, Zacsi, Reaper, Boxos... jobbnál jobb nevek a fantáziatlan gazdi kutyájának :D
2011. febr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az én spánielem Roxy (Roxana)
2012. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A német tanárom is németul tanítja a kutyáját :) és már sokmindent tud :D A Diva szép név én is angol cockert készulok venni, és nekem ezek tetszenek: Lulu, Nessy, Missy :) De még nem tom mi lesz a neve
2013. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!