Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a havanesek?

Milyenek a havanesek?

Figyelt kérdés

Igazából gazdik véleménye érdekel. Könnyű tartani? Mik a szokásai? Jellemzői? Tapasztalat? Gyorsan tanul? Játékos? Barátságos? Morgós? Házörző?

Milyenek ők? És kérlek ne linkeket küldjetek hanem a ti havanesetek milyen? Nekem is azom van és kicsáncsi vagyok kinek milyen. Amiénk:

Barátságos . Ugatós. Játékos. Okos. Labda rajongó , sétakedvelő , néha makacs . van amikor tündéri , és stb...

A váloszak nagyon köszönöm már most. Ja és a kutya neme és életkora!!!


2011. febr. 6. 19:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:) Édes kis történet:D
2011. febr. 22. 13:41
 12/12 anonim válasza:
Az én kiskutyám 8 hónapos, kan. Imádni való, ő az életem értelme. Nagyon játékos, folyamatos törődést igényel. Imád rágcsálni, de ha rászólok hogy mit nem rághat, abbahagyja. Olyan kis okos, ha mondom neki az emeleten: menj le szépen - tudja hogy neki szól és lemegy. Éjszakánként ugat, ha valami nem megszokottat érzékel. Nappal csak ha valaki hazajön. Annyit eszik hogy az eszméletlen.. Nagyon sokat eszik és kunyizik, de mégis olyan kis vékony mert lemozogja :) Annyira aktív, hogy követni sem lehet :) Imád kirándulni és sétálni. A leghűségesebb kis élőlény a világon ♥
2011. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!