Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "visít" a kutyám? Lehet...

Miért "visít" a kutyám? Lehet kezd érni vagy a csont a hibás, esetleg egyéb? !

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos és néha így fel fel visít.nem nyöszörög, hanem olyan fájdalmasan visít.és ritkán a feneke felé tekiget, mostanában nyalogatja a \\\'rúzsát\\\' is. tegnap adtunk neki csontot.
2009. febr. 9. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz, csak ő tud pontos diagnózist mondani.
2009. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tényleg vidd el állatorvoshoz!

Amúgy milyen fajta?

2009. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amstaff
2009. febr. 9. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább kistestű kutyánál lehet baj a csirkecsonttól amstaffnál sosem hallottam még ilyet, nekem is az van. Mindenképpen vidd el állatorvoshoz, az hogy fenyüszít nem sokat árul el, lehet csak egy bolha amit nem ér el, lehet tényleg megemésztetlen csont állt bele a végbelébe. Ne haragudj, a rúzsa mit takar?:D Sosem hallottam még ezt a kifejezést, ha a nemi szervét akkor az természetes.
2009. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a rúzsa a nemiszervet jelenti:) nemsokára megyünk a dokihoz, mert este hányt egy kicsit, most meg már nincs étvágya sem, pedig sajttal kínáltam, a hasa meg elég hangosan mozgolódik, korog. azért köszi a segítséget. majd ide megírom hogy mit mondott a doki.
2009. febr. 10. 07:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd meg mindenképpen, nagyon kíváncsi vagyok rá! Remélem nincs semmi komoly baja! Mennyi idős?
2009. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez ennyi info alapján lehet bármilyen probléma.

akár szervi akár idegrendszeri gond is okozhatja. Ha valamilyen trauma érte akkor valószínű attól van, de lehet fejlődési vagy örökletes rendellenesség is.


Ha a mozgással függ össze akkor egy rtg vizsgálat mindenképpen indolkolt.

2009. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk az állatkórházban.megvizsgálták, felnyúltak neki, aztán jött az ultrahang, mert 1 felakadt csontra gyanakodtak.de végül nem találtak benne semmit.azt mondta a doki, hogy valószínűleg a csontszilánkok okozták a görcsöt, meg hogy gyenge a kutyám gyomra.amúgy sem javasolja a csontot, mert sok "balesetet" okozhatnak és alacsony a tápértéke is. a marhacsont pedig 'mérgező' számukra. kapott 2 injekciót és jobban lett. ma már semmi baja nincs, szerencsére!!!
2009. febr. 11. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, hogy meggyógyult!
2009. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!