Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5éves a kutyám mostanában ha...

5éves a kutyám mostanában ha fekszik a helyén és Én megakarom símogatni:harap és morog rám miért van, eddig nem csinált ilyet? .

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly probléma!


Először egy alapos orvosi vizsgálat kellene, ami kizárja a szervi problémákat, mert előfordulhat, hogy egy fájdalmas érintés miatt morog.


Lehet dominancia probléma, amit neveléssel és mellette ivartalanítással meg lehet oldani, ez utóbbi nem mellékesen csökkentheti az ivarszerveket érintő daganatos megbetegedések kialakulásának esélyét, ami idősebb korban sajnos gyakori.

2009. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem szólónak.Ez így nem jó.Szerintem is vidd el állatorvoshoz.Lehet hogy valami szervi baja van de hallottam már depresszióról is.
2009. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Töltöttél sok időt távol mostanában?


Nőstény kutya? Lehet vemhes?

2009. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a kutyám nöstény.nem voltam távol mostanában szerintem is dominencia lehet az oka nem hinném hogy szervi baja lenne?ha még is milyen?
2009. febr. 10. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kutyám akkor csinálta amikor álterhes volt! Nem dugdoz játékokat vagy valami mást a helyére?

Nem folyik a teje ha egy kicsit megnyomod a "cicijét" :)!

Ez komoly dolog figyeld meg, mert az én kutyum is majdnem belepusztult!

2009. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Álvemhesség.Védi a "fészket".Óvatosan tapogasd meg a hasát.ha be vannak dagadva az emlői irány a doki.Ez nem múlik el magától!Val'szeg kap hormoninjekció kúrát,de az ivartalanítás a végleges gyógymód erre.
2009. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szinte bármi lehetne a fülgyulladástól kezdve a diszpláziáig... ezt nem lehet így megmondani.


de inkább fölöslegesen menj az orvoshoz vele, mint hogy aztán késő legyen!

2009. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos, aztán kutyaiskola, ennyi. A doki megmondja, ha fáj neki a valamije, a kutyaiskolában meg jó esetben megtanítják, hogy soha ne harapjon meg, mert az se normális dolog.
2009. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!