Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségű ez a táp...

Milyen minőségű ez a táp összetétel alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de erről a tápról nem találtam véleményt. Eddig Dog Chow + házikoszt volt a menü, érdemes váltani?


Összetétel:

25% nyersfehérje; 16% nyers zsír; 2,5% élelmi rost; 6,5% nyershamu; 1,3% kalcium; 0,95% foszfor.


gabona, hús és állati melléktermék (ebből legalább 20% baromfi, olajok és zsírok, növényi melléktermékek (0,4% inulin), hal és hal melléktermékek, élesztők, zöldségek, ásványi anyagok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 10. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én ezért nem fizetnék. Hulladék és gabona az egész.
2011. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy átlagos tápösszetétel. Tudni kéne a gyártót is, az sokat elárul. Amúgy szerintem e Dog Chow-hoz képes lehet picit jobb?!?!? Persze abban is van többféle összetételű.
2011. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:
Mezei kedvencnek megteszi.Ha nem akarsz vele valamit csinálni.De ha valamilyen kutyás sportot akarsz vele művelni akkor ezt felejzsd el.Tápot és főtt ételt egy nap nem szabad adni!!
2011. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
többet tudnánk mondani, ha leírnád milyen féle táp. esetleg ha ismertebb, többet tudunk mondani, esetleg tapasztalatokat
2011. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem hangzik valami jól.. Vannak sokkal jobb minőségű tápok is. De érdemes utána kérdezni a Fressnapfban, ott szivesen megmondják, melyiket éri meg megvenni.. Én is ott tudtam meg, hogy a Pedigreet nem tudják a kutyák megemészteni és későbbiekben vese-és máj problémákat okoz. Vannak egészen olcsó és jobb minőségű tápok is. Válassz egy olyat, amiben több hús van.A miénk most Happy Dogot eszik, azóta rendben van a gyomra(a Pedigreetől hányt),amiben több mint 40% hús van.
2011. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Direkt nem akartam márkát írni, hogy ne befolyásoljon senkit se. Ez egy Aldiban forgalmazott Romeo nevű táp. Így elsőre nekem sem volt túl biztató, de az összetételét tekintve majdnem teljesen megegyezik a Dog Chow-val, ezért gondolkodtam el a váltáson. Tudom, hogy vannak jobb tápok és hogy ezek csak a középkategóriába tartoznak. De szerencsére ezek mellett is teljesen egészséges és kiegyensúlyozott a kutyám! (:
2011. febr. 16. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!