Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez fogyókúrásnak, milyen...

Ez fogyókúrásnak, milyen limonádé "összetétel/arány"?

Figyelt kérdés

25g kristálycukor

35ml citromlé

+Rá fél liter víz.


Ez jó, vagy sok a cukor/kevés, vélemények/tapasztalatok érdekelnének, előre is köszi!


2011. márc. 18. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Cukor helyett használj édesítőszert.
2011. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aki fogyózik, ne igyon limonádét cukorral.

Ha édesítővel nem megy, legalább mézzel csináld, vagy idd magában!

Én szeretem a sima citromos "limonádét" is, csak szokás kérdése.


A másik: a citromlé ne legyen a bolti "citromlé", ki tudja, mi van benne. A fogyás alatt sok méreganyaggal kell megküzdenie a szervezetednek, ne terheld még többel! Igyál frissen facsart citrommal készült limonádét.

2011. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ha sima vizet iszol.
2011. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az igazi citrom nem fog rontani a vízen, de a citromlé és a cukor igen. Én nem fogyózom, de sem cukrot, sem citromlevet nem teszek a limonádéba.

Mézet, citromot és friss reszelt gyömbért igen.

És még valami: fogyókúra alatt is meg lehet inni fél liter limonádét mézzel. DE NEM minden nap! A méz is ugyanúgy hízlal.

2011. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A mez energiat ad de nem hizlal. Nyilvan nem kell megenni 2 kilo mezet.
2011. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cukor és a méz is hízlal.

Én így csináltam míg fogyóztam:

Egy liter bubis ásványvízbe dobtam 10-15 db édesítő tablettát (ízlés szerint) és annyi citromlevet amilyen savanykásan szereted. Hasonló íze lesz mint az olcsóbb citromos üdítőknek, amik édesítősek.

Azért bubis vízzel csináltam, mert a tabletták a pezsgésben hamar feloldódnak.

2011. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor már leírom én is, hogy ittam múltkor.

Volt itthon (gyógyszertárban lehet kapni egyébként) aszkorbinsav port (sima C-vitamin), azt raktam a vízbe, másfél literbe 1 teáskanál és folyékony alapú édesítőszert.

Jó citromos íze volt:-)

2011. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyuval reggel, hogy hozzon édesítőszert, mondta hogy hoz.

Most meg hazajöttem, kérdezem hozott-e, mondta hogy nem, elfelejtette, aztán megkérdezte hogy az meg minek?(JA, és nem azért nem veszek én, mert lusta vagyok, hanem mert kb. 200 forintom van :S)


Amúgy köszi a tippeket! :D

Még mit ihatnék fogyókúra alatt? Én nem tudok vízen+tejen+limonádén élni, legalábbis nagyon kétlem.DE büszke vagyok magamra, 2010.dec.31-e este fogyasztottam utoljára kólát :)

2011. márc. 18. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Teát szintén édesítővel nyugodtan ihatsz.

Egyébként a cukormentes üdítőitalokat nagyon ellenzik, mert tele van mindenféle mesterséges sz*rral (igaz is mondjuk), de fogyás szempontjából nem befolyásol, én pl szoktam inni.

2011. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Max. 300 forint egy édesítő tabletta. Kérsz anyukádtól párszáz forintot, azt tán odaadja és elmész a boltba. :)

Minek? kérdésére pedig mond hogy vigyázol az alakodra, kevesebb cukrot szeretnél fogyasztani.

2011. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!