Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mutáns Palotapincsi? Meddig...

Mutáns Palotapincsi? Meddig nőhet egy ilyen kutyus?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos kan palotapincsim, lassan 3 éves lesz. Ő kb 10 kilós 65-70cm hosszú (farok nélkül) és 25-30cm kürüli magas (folyton játszik lehetetlen megmérni :D). Úgy néz ki, mint egy átlagos fajtabéli, nyomott orr, gülü szemek és nagyjából minden amit egy ilyen kutya produkálhat csupán a méretei... Vajon fajtiszta lehet? Apuja,anyuja fajtiszta /nem bizonyított/, de mind 2-őt "ismerem" és annak látszanak (volt már régebben is pincsim igaz az szuka volt), és átlagos palotapincsik (anyu morzsaszínű átlagos méretű, apu fekete, fehér tappancsú átlagos méretű), Az én vakarcsom fehér színű szőrrel rendelkezik és sokkal nagyobbnak tűnik, mint egy palotapincsi. Tényleg igaz, hogy a fehér palotapincsi albínónak számít és ezért ilyen "nagy", vagy van valahol a családfában van egy nem fajtabéli?
2011. febr. 10. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég gyík a kép minősége, de így néz ki: [link]
2011. febr. 10. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom van a családjában nem fajtatiszta akár a szülei is lehetnek,attól hogy fajtatisztának néznek ki!
2011. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meglehet :)

Papó, vagy nagyí felől van gy kis kavar, de igazából csk kíváncsiságból kérdeztem attól még midíg ő az én ki vakarózóm XD

2011. febr. 10. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azt hallottam, hogy a fehér, pp ritka és mutációnak számít, így lehetnek rendellenességek :) De ezt asszem csak vmi gén tesztel lehetne kimutatni :)
2011. febr. 10. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy, akkor tuti nem fajtatiszta, és nem hiszem, hogy amiatt, mert fehér. Valószínűleg belekeveredett valami más is. De egyébként aranyos. :)
2011. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] :)
2011. febr. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!