Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki szokott sötétben...

Van aki szokott sötétben kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Holnap elvinném a kutyámat délután sétálni és találkoznék a barátnőmmel. Csak akkor már sötétedik.

Szerintetek nem néznének hülyének?


2011. febr. 10. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Mi télen mindig sötétben sétálunk. És valóban, biciklilámpa a helyzetjelző. :) Ma például a sötét mellett olyan köd volt, hogy 20 méternél tovább nem láttunk. Ráadásul nem a városban sétálunk, hanem kinn a "prérin".
2011. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Hát ,,igasságosztó" egy szóval nem mondtam egy dologra sem, hogy ciki.

Amúgy meg köszönöm a válaszokat! :)"


az a fura, hogy egyáltalán felmerül, hogy emiatt hülyének néznek.



aki ilyen miatt hülyének néz valakit, azzal nagy gáz van.

2011. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem, egyáltalán nem vagy hülye. Én két bullterrierrel róvom az utcákat hajnalban, meg este suli után. Nyáron más a helyzet, akkor korán, és későn megyünk. De nem ciki, sőt még a kutya is szereti ha nyugis az utca.


13/f

2011. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

tudod,hogy az esti éjszakai séták , a kutyák szocializációjának is része lehet.

azonkívül a kutya egyes környékeken mint testőr is remekül beválik, még egy 2 kg-os csivava is jó előre jelez !!

menjetek sétálni, jó élmény !

( vigyázzat , a fiúknak tetszenek a kutyasétáltató lányok ,vagy ez a cél ??):):):)

2011. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem ezt. Én a kutyáimat minden áldott nap sétáltatom, este is, reggel is, napközben is, és ebből következik, hogy a téli időszakban minden nap sötétben sétálunk reggel és este is. És nagyon sokan tesznek még igy, szerintem kb. mindenki, aki sétáltatni szokta a kutyáját. Én azt nem értem, hogy aki nem szokta sötétben sétáltatni, az mikor szokott sétálni menni a kutyával? (Magyarázatként: bár kertes házban lakunk, de én nem szerettem volna soha, hogy a kutya a kertbe kakáljon, ezért márcsak kakilni is ki kell menni minden nap)
2011. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon furcsa kérdés:D Létezik olyan ember, aki hülyének néz valakit, csak mert sötétben sétáltat kutyát?

Egész télen sötétben sétáltunk, nagyon furcsa is volt, ha néha sikerült kimenni világosban.

2011. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!