Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasulisok ti meddig jártato...

Kutyasulisok ti meddig jártatok iskolába, akkor ha csak egy harmonikusabb életet akartatok élni vele, és nem akarjátok vinni versenyre?

Figyelt kérdés
Hány alkalommal vittétek kedvenceteket?
2011. febr. 11. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az alap + közép tanfolyam elég volt arra, hogy az amúgy korábban problémás kutyámat el tudjam engedni, és póráz nélkül sétáltatni, szóval irányítani. Ez összesen 4 hónap.

Persze rászoktunk, és azóta is sulizunk :)

2011. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is tanfolyamok vannak, mindegyik 2 hónapos. Most még csak az alapfok felénél tartunk, de eszméletlen sokat javult a kapcsolatunk. Azért még meg szeretném csinálni vele a középfokot is, és talán a felsőt is. A közepet leginkább azért, mert utána tudok kiképzőnek tanulni, vagy nyomkövetni, agilityzni, őrző-védőzni, stb.
2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ninna ♥ ***** válasza:
8%
Én is elvégeztem az alapfokot + középfokot, és most kezdtük el a frisbee-t és az ÖV-t. Frisbeezni régebben is csináltam vele, csak hát a kutyaiskolán komolyabban megtanultuk a dolgokat, és ma már sokkal jobban megy. Persze mi is ott ragadtunk a sulin, és sokszor kint vagyunk.
2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj pontos időpontot, mert minden kutya, minden gazda, és minden kutya-gazda kapcsolat más.
2011. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a harmonikus élethez kutyaiskola csak egy nyugodt, lojális ugyanakkor következetes ember, aki hajlandó megérteni házikedvence viselkedését...ehhez sokaknak elegendő volt pl. ez a film: [link]
2011. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!