Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes kiskutyát lehet már...

11 hetes kiskutyát lehet már vinni kutyakozmetikába? Füléről szeretnénk levágatni a szőrt, és megfürdetni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
És ehhez miért kell kutyakozmetika?
2012. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert volt egy balesete, amiből visszamaradt egy fejrángás, így nem merem én vágni a füléről a szőrt. Még nem tud stabilan állni, valakinek segíteni kell a fürdetésnél is. Ezért.
2012. febr. 10. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Amíg nincsenek meg az oltásai, addig nem lehet kutyakozmetikába vinni.

Szerintem otthon is meg tudod oldani a fürdetést, ha nem megy, vagy nem szeretnéd te csinálni, akkor vannak házhozjáró kozmetikusok is.

2012. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oltásai megvannak. Holnap 9kor kapja az utolsót. Nem igazán merem egyedül mert nem tudom egyszerre tartani a testét, a fejét meg a szőrt is levágni. Köszi a választ.
2012. febr. 10. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11 hét az kevés, de te tudod....Vannak olyan samponok amik kölyöknek vannak. (ez talán nem károsítja szőrét..)
2012. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állatorvos adott neki már 2 hete neki való sampont, de ha csak vízzel van fürdetve az sem zavar. De amíg feküdt és nem lehetett forgatni összeragadta szőr (pisi, víz), most meg fáj neki. Lehet csak le kell ott vágatni.
2012. febr. 10. 15:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam de egy kis testű kutyáról beszélünk azért nem merem egyedül. Jelenleg 70 dkg sajnos
2012. febr. 10. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:

3/6-os vagyok.

Ha holnap kapja az utolsó oltását, akkor még onnan számítva 10-12 nap az immunizálódás, addig nem célszerű kozmetikába vinni. De szerintem meg tudod oldani, kérj meg valakit a családból, vagy ismerőst, hogy segítsen neked.

Mielőbbi teljes felgyógyulást kívánok a kutyusnak!

2012. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Ahhoz képest már sokkal jobban van.. Tud menni, csak néha felborul és le van fogyva kicsit, de étvágya van és rosszalkodik is már.
2012. febr. 10. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:
70 dkg. uristen. szerencsétlen. jobbulást neki.
2012. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!