Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy spániel?

Westie vagy spániel?

Figyelt kérdés

ti melyiket vennétek inkább? és miért?

lakásba melyik van el jobban?

egy másik spániel mellett lenne majd az enyém és én nem tudok választani!mindegyik annyira tetszik!

természetesen menhelynél fogok elöször érdeklödni!

vagy fajtamentőknél!


2011. febr. 11. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sániel
2011. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
p
2011. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik fajtát sem ismerem jól, szóval lehet hogy hülyeséget írok, de azért leírom. :D

Szóval, mindkettő élénk fajta, volt amikor néhányszor játszottam egy spániellel, hát.. hiperaktív. :D Szerintem a spani szőrével több gond van mint a westivel. Szerintem egy westie inkább való lakásba.

Persze attól függ, mennyit sétáltatod, vagy sportolni is akarsz vele valamit?

2011. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából én a westit választanám.:)

Bár minden kutyát nagyon szeretek!

2011. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is westie-t választanék, de ha bizonytalan vagy, akkor a 101 nagykutyában foglalkoznak mind a két kutyafajtával, és ha megnézed talán könnyebb lesz választani.

Itt az oldal linkje: [link]

2011. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mindig levinném őket egy kutyafuttatóba és még az agilityvel is szivesen foglalkoznék velük tehát a mozgás is meg lenne :)

a szőr promléma engem különösképp nem zavar,lehet veszek nekik furminatort :)

köszi a válaszokat!

2011. febr. 11. 19:12
 7/11 anonim válasza:

Szerintem a furminátor nem jó a westie-nek. (nem értek hozzá, szóval lehet hühyeség...)

A westienél gyakran vannak szocializációs problémák, persze csak akkor, ha nem fordítassz rá elég időt.

A spánielek akiket ismerek nagyon hiperaktívak. :)

Mindkét fajta elég makacs, szóval figyelj majd oda rá! Remélem megtalálod a hozzád valót! :)

2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem baj hogy kicsit makacs,mert én sokat foglalkozok majd vele mint a már meglévővel is! :)

amelyik már meg van 5 hónapos de már : ül,fekszik,pacsit ad és kérni is tud :) imádom!

2011. febr. 11. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sokat tudsz vele foglalkozni, akkor én a spánielt ajánlom. :) Nagyon szeretetreméltó kis jószágok. :) Van egy westie a szomszédban, és folyton ugat. Bár azt nem tudom, hogy a spani mennyire ugatós. Meg persze mindkettő fajta csak nevelés kérdése.
2011. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kettő ég és föld.. szerintem. nekem két spánielem van.
2011. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!