Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vagy Yorkshire terrier?

Csivava vagy Yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
csivava, ha engem kérdezel. :)
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csivava! Nekem kettő van,imádni való kis "dögök". :)
2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Yorkikat jobban szeretem. Azért érezni még bennük a terrier vért, ami egy roppant szimpatikus dolog!!! :D)))
2011. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
yorki:)
2011. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

őszintén szólva,nekem mind a kettő nagyon tetszik :)

régen a yorkiért voltam "megőrülve",most már a csivava tetszik,abból is a hosszú szőrű :)

2011. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hé, nemrég párzott az extra mini yorki nőstényem egy csivi vauvau:D kutyával, ha szeretnéd adok el neked, a csivi-yorkyy párostítások tenyészetem büszkeségei :)
2011. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csivire szavazok, nekem is az van, és imádom! Okos, élénk, szófogadó és nagyon jól tanítható.

Kedves utolsó!

Ilyen nincs, hogy exra mini yorki és csivava keverék az egy "tenyészet" lenne. Már több helyen olvastam az okos válaszaidat, és ha valakitől eltiltanék kutyát, az csak te lennél, tehát a te véleményedre tutira nem adnék kutya kérdésben.

Kérdező!

Akár melyiket választod, leld benne örömöd, és szeresd nagyon, mert mindegyik tüneményes fajta, sokan a yorki mellett döntenek, mert elkönyvelik, hogy a csivi nyamvadt, pedig ez nem igaz!

2011. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak teljesen igaza van :D mindennel kapcsolatban
2011. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Megkaptam a kutyusom: Ő egy 2hónapos Yorkshire terrier szuka kölyök!


Üdv.

2011. márc. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!