Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok olcsón, esetleg...

Honnan tudok olcsón, esetleg ingyen szuka Jack Russell terrier kölyköt szerezni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben költözöm el, és szeretnék egy szuka Jack Russel terrier kölyköt. Hol tudok olcsón, esetleg INGYEN szerezni?
2011. febr. 14. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Sehol. A fajtakutyáknak még mindíg értékük és ezáltal áruk van.
2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még talán ő is: [link]
2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen nem akarlak lebeszélni arról, hogy fajtatiszta kutyát tarts, de arra tényleg ne számíts, hogy ingyen, vagy "olcsón" fogsz találni. Aki fajtatiszta kutyát tenyészt, az sok időt, és pénzt áldoz rá.

Lehet találni hirdetéseket, ahol 20-30 ezerért hirdetnek jack russelt, de ezekről viszont mindenképp lebeszélnélek.


És ha egy személyes megjegyzést még elfogadsz...a foxterrier sokkal elterjedtebb, ezáltal -sajnos- sokkal több ilyen fajtájú terriert találni. Az allatok.info-n naponta kerülnek fel foxik, de vannak jack russelek is, igaz többnyire keverékek.

Egyet-kettőt én is ajánlanék figyelmedbe:

[link]

[link]


Ha lenne pénzem még egy kutyára, az elsőt azonnal magamhoz venném :)

2011. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


[link]


[link]



Én még őt is a figyelmedbe ajánlom: [link]

2011. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IGCM ***** válasza:
szerintem neki szaporítani kell a kutyus :(
2011. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!