Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog milyen farokka...

Francia bulldog milyen farokkal születik? Hosszú, rövid vagy nincs is neki? Fajtatisztára gondolok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Rövid farokkal. Nem szokták nekik vágni. De olyat is láttam már, amelyiknek szinte egyáltalán nincs farka, csak egy kis csonk.
2011. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az enyémnek kunkori farkincája volt, mint egy kismalacnak (egyébként is sok tulajdonsága a kismalachoz tette hasonlóvá:) ).
2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A miénknek egy kis nudli van ott, ilyen nagyon rövid kis farka van. :)
2011. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mind hasznos volt :-)
2011. febr. 14. 18:03
 5/5 Atex Vuj válasza:
Az én kiskutyámnak 7 kölyke született ! Amiből 6-nak rovid es egynek pedig hosszu farka van ! Több tenyésztő barátomnál is fordult elő ilyen ! Sajnos csonkittani kellett ! De egészséges és szép kifejlődött kutyus lett belőlle ! Remélem segitthettem ! Nem kell megijedni ha egy vagy tobb hosszabb farokkal jött a világra !
2020. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!