Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az ára egy bearded...

Mennyi az ára egy bearded collie kutyusnak kennelből?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Először is, mielőtt végleg elhatároznád, hogy ezt a kutyát szeretnéd, tudnod kell, hogy ez nem egy átlagos kutya.

Naponta, legalább öt órát kell vele foglalkozni, sétáltatni, pásztorkutya révén hatalmas a mozgásigénye, lakásba egyáltalán nem ajánlott.

Nagyon intelligens, így első kutyának nem való, tapasztalat kell hozzá. Szinte kötelező a kutyasuli.

Szőre sok ápolást igényel, heti 1-2-szer mindenképp át kell kefélni, ami nem öt perc. Havonta-kéthavonta pedig kozmetikushoz kell vinni. Ha erre nincs keret, el is lehet felejteni.


Állíthatkuk tehát, hogy tartása nagyon hely-, illetve időigényes, nem tarthatja akárki.


Ha mindezeket figyelembe vetted és nem úgy vagy vele, hogy "nekem akkor is ez kell, mert olyan cuki", hanem tényleg mindent biztosítani tudsz neki, akkor TALÁN ő lesz a neked való fajta.


Na, bevállalod, vagy nem vállalod be? :)

2011. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom az árát, de első válaszló! Az okoskodás helyett válaszolhattál volna a kérdésre is nem? Hogy mennyibe kerül. Írtál mindent, csak azt nem, hogy mi az ára.

Tudom, én sem válaszoltam a kérdésre, de nem az volt a kérdés, hogy jellemezzük a fajtát, és hogy való-e a kérdezőnek:D:D:D

2011. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
150k HUF to the csillagoség..
2011. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedvea első!Én tudom mit igényel egy bearded collie mivel én egy viszonylag"híres"kiállitó vagyok.Amugy meg holnap megyek a kutyájért olasországba és ott veszem egy híres kennelből.Ára200e ft-tól is több mivel töbszörös champion és európa győztes szuka.
2011. febr. 15. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:

második vagyok!

Na látjátok, ezért kell kérdezni, mielőtt okoskodtok, nem mindig unatkozó tizenévesek kérdezgetnek ám itt....

Kérdező sok sikert a kutyushoz, és legyen sok örömötök egymásban!!!:)

2011. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Nagyon sikeresek leszünk hiszen megyek vele 2011-ben azaz most a világkutyakiállitásra
2011. febr. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!