Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 hónapos shar-pei kutyusn...

Egy 4 hónapos shar-pei kutyusnak milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pedigree árfolyamban :D
2011. febr. 15. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:

De jó neked van bébi Shar Pei-ed.

Raksz fel képeket róla???

2011. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szombaton hozzuk haza, majd akkor rakok :)
2011. febr. 15. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kényes,allergiára hajlamos fajta,ha olcsó táppal eteted,jó eséllyel többet költhetsz orvosra,mint a minőségi kajára.

Első körben a tenyésztőt kell megkérdezni,mit etetett eddig,és segíteni is tud a beszerzésben.

Ha nincs pénzed minőségi kajára,kevésbé igényes fajtát kellett volna választanod.

Kutyát ugyanis nem divatból,hanem a körülményeinkhez választunk.

Ez a kutya,akit kint akartok tartani,igaz?

2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De híres lettem. Biztos én vagyok a "rossz kutyatartók" megtestesítője. :D

Csak gondoltam hogy a Pedigree is jó mivel mégse egy Tesco-s noname árban van...

A tenyésztő Acana tápot adott neki, de aztmondta hogy mindent megeszik, csak erős legyen, hogy a csotnjai szépen fejlődjenek.

Gondoltam, hogy majd tudtok ajánlani "erős" tápot a Pedigreetől.

De ezek után megnézem a többi prémium tápot is :)

2011. febr. 15. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor folytasd tovább Acanával, mert nagyon jó minőségű táp ellenben az agyon reklámozott pedigree és társaival szemben, amik televannak ízfokozókkal és rengeteg gabonával. Elég "kényes" fajtáról van szó, vigyázz rá :) És sok sikert a kiskutyához!
2011. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sokkal drágábbra jön ki az Acana,mint a sz@r Pedigree,ha napi szintre bontod,és ha hozzáadod még a jó eséllyel jelentkező allergia miatti állatorvosi költségeket.
2011. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lili977 válasza:
57%
szerintem fözzetek neki valamit ami nem tul drága pl disznó szív stb de ha ragaszkodsz a gyárihoz akkor mindenképpen konzervet vegyél mert én száraz kaját vettem neki aranyáron de nem hajlandó megenni szoval maradj ennél ja és a kuytaszalámit is nagyon szeretik felnőtek kicsik egyaránt és az 250 forint by lili :DDDDD
2011. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kutyaszalámi és a konzerv silány minőség,a konzerv 80%-a víz például.

Olvasd el az összetételüket,és rájössz,mit etetsz valójában a kutyáddal.

Nem jobb semmivel a leggyengébb minőségű száraztápnál.

2011. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hol vannak a képek???

Szombat van.

:-)

2011. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lili977 válasza:
akk bocsi cs az én ktyám szereti de én még nem kostoltam szo biztos neked van igazad xd :DDDD
2011. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!