Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám először tüzel,...

Szuka kutyám először tüzel, és egész álló nap nyüsszög! Már halálra idegesít vele. Ez azért van mert mehetnékje van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hanyadik napja a tüzelésnek. A kb. 10-15 nap között a szukáknak is mehetnékje van. Mondjuk én még nem tapasztaltam, hogy nyüszögött volna ilyenkor a kutya.


Ellenben a tüzelés után az ivartalanítás erősen javasolt!

2011. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8napja vérzik-legalábbis akkor tünt fel nekem és két napja csinálja megállás nélkül.... :-@ ...
2011. febr. 16. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű akkor még nincs mehetnékje. Mennyire van megnagyobbodva a pérája? Ha odatartod a kezed a fenekéhez, félrecsapja a farkát és ha igen, mennyire? Egy szóval pucsít? :oP


Vannak kutyák akik a tüzeléskor fokozott foglalkozást igényelnek. Nekem a környezetemben két barátnőmnek is ilyen a kutyájuk. Le kell foglalni őket, mert olyankor túlteng az energiájuk. Lehet neki is ez a problémája...


Esetleg vidd el dokihoz - bár ha nincs szervi oka, akkor sok mindent nem tud tenni...

2011. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát már akkora neki hogy ellenkezö irányba kileng ha megy :-D
2011. febr. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!