Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok egy...

Milyen tápot ajánlotok egy német dognak?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék egy német dogot vásárolni,de nem tudom milyen eledellel célszerű etetni elősször is kölyök korában,majd később!Csak azért lennék erre kíváncsi,hogy tudjak árban kalkulálni a tartásával kapcsolatban!
2011. febr. 16. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barátoméknak van, az övék még nincs 1 éves. Royal Caninnal kezdtek, de túl sok volt benne a fehérje ezért átváltottak Happy Dogra, azzal nincs semmi problémájuk.
2011. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orijen, Taste of the wild :)
2011. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tropus75 válasza:

ezt olvasd el: [link]

majd döntsd el hogy a kutyád milyen minőségű életet meddig éljen.


Bővebben a termékekről: [link]

2011. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ha az elöző válaszadó által említett tápokat kívánod etetni a kutyával rá fog menni a gatyád, de ha jól el vagy eresztve nyugodtan, tényleg a TOP kategóriába tartóznak.

Könnyű minőségi tápokat ajánlani egy olyan kutyatartónak akinek a kutyája 10-15 kg körüli, de nagy testű kutya esetén, mint a német dog már kérdéses.

2011. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztője sokat fog tudni segíteni neked.. legalább is én nem bíznám rá az "ismerősöm ismerőse" féle tanácsokra a kutyám etetését.
2011. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
17:33: akkor ne vegyen akkora kutyát, ha nem tudja finanszírozni a fejlődése érdekében a normálisabb tápot.. nem kötelező német dogot tartani..
2011. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tisztában vagyok vele,hogy sokba kerül a tartása,de az egészsége érdekében természetesen a legjobb minőségű tápot fogom adni majd leendő kutyámnak!Már csak azt kéne tudni milyen helyről vásárolhatók kutyát!Nem tudna valaki egy megbízható minőségi tenyésztőt?
2011. febr. 16. 18:42
 8/13 Ninna ♥ ***** válasza:
48%

Német dogot, mint az összes többi kutyafajtát, megbízható kennelből szabad csak venni. Törzskönyvvel, oltási könyvvel, eb-adás vételi szerződéssel veszünk csak kutyust, és persze ennek az ára nem pár tízezer forint lesz, sokszor meghaladhatja a 100 ezer forintot. Ezek a kennelek biztosan megbízhatóak: [link]


Az etetésre én is a tenyésztő javaslatát mondanám elsőnek, de ha konkrét tápmárkákat kérdezel, akkor: Orijen, Acana, Taste of the wild. Ez a három táp, amiket biztosan érdemes adni, mert ezek a legjobb beltartalommal rendelkező tápok. Nem biztos, hogy minden kutyánál beválik az említett három táp, akkor több mindent is ki kell próbálni.

2011. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a Madzagfalvi német dog kennelt tudnám ajánlani :)
2011. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dominc válasza:

Pro Plan Large Athletic( optimális arányú alapanyagok)amit ajánlok.

A Royal cannin-ban nem a fehérje,hanem a szénhidrát a sok

Az Acana és Orijen viszont tényleg túl magas fehérjét használ

Az Eukanoba-t nem nagyon eszik meg legtöbbször

Hills is elég jó de laza és sok a széklet

A többi piacon lévő sok-sok táp még igazából nem bizonyított,mindenképp super premiumot ajánlok.

Végszó: Pro Plan vagy Eukanoba(ha ezt megeszi)

2011. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!