Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy beagle kanom de...

Van egy beagle kanom de nagyon makacs és önfejű sajnos. Megváltozhat? Az ivartalamítás segítene?

Figyelt kérdés
Séta közben rám sem figyel akármit csinálok ott is hagyhatnám nem zavarná.És nem akar hozzám ide jönni ha azt mondom gyere ide pedig érti hogy mit jelent. De fent a lakásban nagyon ragaszkodó mindent megcsinál amit mondok neki! Másfél éves ha ez számít és 3hónaposan került hozzám!Pedig sok időt töltök vele én etetem, viszem le mindig sétálni. Van valami ötletetek hogy hogy keltsem fel magamra a figyelmét és engedelmeskedjen?
2009. febr. 12. 17:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát,jó tanácsot én sem tudok adni, és vígasztalni sem tudlak, mert a miénk is ugyanennyi idős, és pokolfajzat:)) Mi elhatároztuk, hogy hiába nem túl kicsi már, elvisszük tavasszal iskolába, mert már mindent próbáltunk mi is.Talán az segít.De azért imádnivaló kis szemétláda( pl: pont ma:megnyitotta a fürdőben a csapot, órákig folyt a forró víz,agyonütöm:))
2009. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő a világ legmakacsabb kutyája, ne erőlködj ez nem irtható ki belőle. Sok-sok meglepetést tud még okozni, ha a lakásban tartod. Jobb, ha nem marad egydül hosszabb időre. A barátom automata mosógépének minden kivezetését lerágott, a szobai függönyöket lenullázta, sétánál, ha megérez valami szagot elhúz, kintről ha szabadon van néha napokra elcsatangol.
2009. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 2 éves lány. Nagyon aranyos, okos és odajön ha hivom meg minden. Mostanában szabályosan jön póráz mellett. Klikkerrel tanítottam neki és 10 perc alatt megtanulta.

Van egy 1 éves kanom is. Na ő már nem ilyen. Majdnem kitépi a karomat mikor sétáltatom. Nem törődik velem. Csak fut amerre lát és alig jön vissza. Már párszor majdnem elveszett. Semmit nem tudok neki megtanítani, de a szuka az parancsra ugat, ül, fekszik, pacsit ad és ott marad a helyén. A kan +mindig bántja a lányt. Kergeti és harapdálja. Szegényem meg mindig jön oda hozzám, hogy szedjem le róla. :-)

Szóval nem vagy egyedül ezzel. Lány kutyát kellett volna választanod. Vele sokkal könnyebb.

2009. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre a válasz:

szerintem nem változna meg ha ivartalanítanád. És csakis kajával hívhatod fel magadra a figyelmét. És a lány 1 évesen nekem is hasonló volt, de most már sokkal rendesebb. Ő az eddigi legjobb kutyám.

2009. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És még valami: Ha valaki debreceni hol van kutyasuli Db.-ben?

2009. febr. 12. 19:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és még egy:) Idővel majd nem fognak lenyugodni?
2009. febr. 12. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ivartalaníttatod,akkor nem fog here-vagy prosztatarákot kapni és nem őrül majd meg,ha tüzelő kutya szagát érzi,illetve kevésbé lesz szökős és más kutyákkal is könnyebben kijön majd...

szóval érdemes megműtetni.

2009. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem egy 8 éves ivartalanított kan beaglem van,és még mindig mint egy idióta úgy viselkedik..ma is kétszer szétrágta a kerítést,még akkor sem hagyta abba mikor rákiabáltunk...imádom őt meg minden,de nem lesz többé beaglem az biztos...
2009. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. febr. 12. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Dejó..


Mennyi "boldog" beagle tulajdonos, aki szintén hasonló problémákkal küzd, mint én..


Én Ördögfiókának hívom már.. A legtalálóbb elnevezés.

Enyém mellesleg visszafelesel.. Szabályosan.. Ha leszidom, visszaugat nekem, egész addig amíg mondom a magamét..


Amúgy zabálnivaló a kislány... Csak ne lenne ennyire rossz.. Tör, zúz, szófogadatlan, szökik, tépi a póráz, hisztis mint egy gyerek, szal még sorolhatnám..



A kérdésedre a válasz: a Beagle az ilyen(ivartalanítás ide, vagy oda). Sztem semmit nem fog változni, ha ivartalanítod..

2009. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!