Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El tud élvezni egy kutya...

El tud élvezni egy kutya valódi szex nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kan kutyám, még nem ivartalanítottuk, ezért szeretettel dug meg mindent. Többször is előfordult, hogy sétáltatás után mikor egy törölközővel töröljük, neki áll azt nyomni, és egy idő után valóban az orgazmus jeleit produkálja-szaggatott lesz a légzése,leáll a kutya, csöpög valami a nemiszervéből, szóval had ne ecseteljem..Tényleg mint aki elélvez. Én azt hittem ez így nem lehetséges. Viszont egyenértékű-eazzal, mintha egy másik kutyával csinája?

Van az a mondás, hogy ha egy kutya nem szexel életében legalább egyszer, akkor az nem jó neki, illetve ivartalanítás helyett pároztassuk (már ha tudjuk persze rendes körülmények között) ha lehet,na mindegy szóval ez az egész jó neki? Tudom hogy ivartalanítanom kell mert szenvedhet ettől, de nemtudom jól teszem-e hogy tartom néha neki a törülküzőt élvezkedni:)


2011. febr. 17. 18:40
 1/7 Ninna ♥ ***** válasza:
79%

A törölközőn ő nem élvezkedik, hanem a dominanciáját fejezi ki vele, mint ahogy pl. a játékain, fekhelyén, akár rajtatok. Ez a viselkedés elég komoly kialakuló problémákhoz vezethet, még most tisztázni kéne a rangsort, főleg, hogy 6 hónapos a kutyád, most kezdi peddzegetni az erejét, hogy mit tud. Pár hónap múlva ivartalanítsd, az sokkal jobb lesz a kutya, és számodra is. Nem kell egyszer bepároztatni, nekik nem élvezet a szex. A törölköző megdugásának semmi köze sincs a szexhez, mint mondtam, más a probléma gyökere. Ezeket a szabályokat mindenképpen tartsd be, és ha van lehetőséged, látogass el egy kutyaiskolába: [link]


Valamint ajánlom, olvasd el ezt a könyvet is: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Más kutyával sem "élvezi" a szexet, nemhogy magában...

Ez egyszerű dominancia probléma lesz. Az én kutyám is mindenre ráugrott 6 hós kora körül, mikor ivaréretté vált. Az egyenesen hülyeség, hogy egyszer pároztatni kell. Egyáltalán nem kell, és nem is érdemes. Olvass utána, google a barátod.

2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy dominancia probléma, és tudom hogy a kutyák nem úgy élvezik a szexet mint az emberek, csupán az érdekelt, képes-e úgy elélvezni hogy nem is szexel, mivel érdekesnek találnám.

Ivartalanításra mindenképp sort kerítek.

köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 17. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Márpedig el tud élvezni és bizton állíthatom, hogy élvezi.

Most lehet, hogy sokan aberráltnak tartanak, meg lepontoznak, törölnek stb., de én csináltam többször a kutyámnak kézzel és egy idő után már ő maga jött oda és kérte. Nagyon szerette!

2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D:D bocsi de ez muris.

amúgy csak a delfinek és pár majomfaj képes élvezni a szexet, tudományosan bizonyították, hogy hogy, azt inkább nem akarom tudni:D

2011. febr. 17. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyánál elméletileg csak a nőstény nem élvezi, jó, hogy ilyen zsenik vagytok. A kankutya csúnya híg ondót spriccel. Amúgy meg gondolj csak bele! A faszidnak huzogatod, ő is elélvez, a kutya péniszében is ugyanígy működnek az idegek. Nem látják, hogy az egy zaftos szukapunci, vagy egy törülköző, csak dörzsölődnek-dörzsölődnek, elélvez a kuty....
2011. febr. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a kan kutya biztos ,hogy élvezi..
2020. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!