Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbánta valaki az ivartalanít...

Zsopega kérdése:

Megbánta valaki az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
Kb. két hét múlva megyek a hat hónapos keverék kan kiskutyámmal. Eddig nagyon határozott voltam, tudom, az ő érdeke. De most elbizonytalanodtam és bevallom őszintén, hogy nagyon féltem... :( Várom a véleményeiteket!!!!
2011. febr. 17. 19:31
 1/10 Ninna ♥ ***** válasza:
51%
Ne féltsd a kiskutyát, nem lesz semmi baja. Ennyi idősen az altatásnak sincs szinte semmilyen kockázata, csak jó dolog sülhet ki belőle, vesztenivalótok tulajdonképpen semmi. Biztosan sikerül a műtét, és a kutyusnak is sokkal jobb lesz. Büszke légy magadra, hogy megteszed ezt a kutyádért!
2011. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Megbízol az orvosodban ? Ha igen akkor nem hiszem hogy gond lesz , én pl a helyi orvossal még a veszettség elleni oltást sem szivesen adatom be a kutyámnak , így hozzá nem is vinném ivartalanításra kutyámat.
2011. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy rutin műtét, kan kutyáknál főleg nem egy nagy beavatkozás. Úgyhogy ne aggódj. Nagyon sok ismerősöm ivartalanította a kutyáját, köztük én is és senkinek nem volt gondja ebből.
2011. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem! És ezentúl is minden kutyám ivartalanítva lesz! :)

Az elsőt ugyan nem egy jó doki műtötte, de vele sem lett semmi baj. Viszont a második kutyusom már egy másik orvoshoz vittem, akinek ebben nagyobb a tapasztalata és sokan ajánlották. Nos, ő nagyon profi volt, egy órával a műtét után saját lábán ment haza a szuka kutyusom a város másik végébe. :) És a lábadozása is sokkal zökkenőmentesebb volt. :)

Jó orvoshoz vidd, akkor semmi gond nem lesz!

2011. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megbántam,mert második napon elpusztult veseelégtelenségben késő volt már segiteni rajta:-( mütét után sokáig kómásan szédelegve járt,aggódva fel is hivtam orvost mondta ne aggódjak másnapra jobb lesz, de rosszabbul lett és elvittem ügyeletre bent kellett tartani infuziózni másnap reggelre meghalt,orvos veseelégtelenséget mondott,én meg ott álltam értetlenül,mütét előtt még életvidám ugris-bugris játékos kiskutyám volt.2éves volt.nagyon megbántam!
2011. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most komolyan megijesztettél!!! Hogy létezik ilyen? Húúúúúú, nem tudom, mit tegyek. Féltem.
2011. febr. 18. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnálom a kutyusod. De azt gondolom, ott más volt a baj. Nem jellemző, hogy a kutyák belepusztulnak az ivartalanításba, vagy bármilyen műtétbe.

Kérdező! Azt tanácsolom, olyan orvost keress a műtéthez, aki modern módszerekkel altat! Az első kutyám még régi módszerrel volt altatva, szépen beledöftek egy szurit, és szevasz, elég sokáig tartott az is, míg magához tért utána és eléggé meg is viselte az egész. A másik kutyusom már egy profibb orvoshoz vittem, őt vénásan altatták, kapott ébresztő szurit is a műtét után. Egy óra múlva a saját lábán hazajött és egyáltalán nem viselte meg a dolog!

2011. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom elfelejteni,fölfoghatatlan volt nekem hogy vidám egészéges pusziosztó megy altatásra és 2nap szenvedés után meghalt,úgy érzem mintha én öltem meg volna mert én döntöttem. lehet hogy rossz orvost választottam,ez egy éve történt.Én is ivartalanitás párti vagyok,de az eset után már nem tudok megbizni orvosokban,most van kutyám szuka ivartalanitani kéne de nagyon félek vagyis féltem!nem tudom mit csináljak??
2011. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress egy megbízható, lelkiismeretes dokit! Helyileg hol laksz? Talán priviben tudok ajánlani.
2011. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Budapesten, Kispesten. Eddig a Bubó Álatklinikára jártunk, teljesen elégedett vagyok velük.
2011. febr. 19. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!