Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kis termetű...

Bri11 kérdése:

Hogy lehet egy kis termetű kutyát parancsokra tanítani?

Figyelt kérdés
Nyári szünetben kapok egy kutyát,de nem bírom kivárni.Addig is még nem lesz meg szeretnék mindent tudni a kis termetű kutyákról.Pl:hogy szoktassam szobatisztaságra,hogy tanítsam be neki a pitizzet stb.
2011. febr. 18. 12:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
szerintem pontosan úgy kell neki mindenttanítani, mint egy nagytermetűnek! Légy vele kemény, azért, mert kicsi, még nem kell folyton ajnározni, babusgatni, mert átveszik az uralmat feletted! Figyelj oda, hogy tiszteljen, és te légy a főnök! Ez nem zárja ki, hogy szeresd!
2011. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Értem.Csak azt nem,hogy hogy fogom mondjuk betanítani neki az ugrik parancsot.Felemelem a két lábát,vagy hogy?
2011. febr. 18. 13:07
 3/36 anonim ***** válasza:
27%

Pont ugyanúgy mint egy nagy testű kutyát. A gond ott szokott kezdődni hogy az ember azt hiszik a kistestűekkel máshogy kell bánni, pedig nem... sőt...

Kötelező olvasmányok kutyásoknak: Jan Fennel - Hallgassunk a kutyánkra

Ceasar Milan - A csodálatos kutyadoki

Korom Gábor - Neked ugatok

2011. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak azért kérdeztem mert nekem még sose volt kutyám.:)
2011. febr. 18. 13:09
 5/36 IGCM ***** válasza:
41%

Már ne haragudjál de Cm-et ne keverd már Korom Gábor műveivel!!!!Igencsak eltér a kiképzési móduk!!!!CM egy nagy rakás szar...az Ő könyvét kihagyhatod ^^

Egyébként ha még nem volt kutyád akkor az a legegyszerűbb ha elmész egy kutyasuliba vele.Népszigeti,Cerberos,Budakalászi,Kutyaduma,Őrmezői kutyaiskola.Ezek a legjobbak.

2011. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Első voltam, valóban gyakori, hogy a kis ölebek borzasztóan viselkednek, mert a gazdijuk helytelenül neveli őket. Igyekezz ezt elkerülni.

Először a hozzám,ül, fekszik parancsokra tanítsd meg, a pitizés ráér később is!

Van egy trükkös könyv, melynek a címe: 101 kutyatrükk. Ebből taníthatsz neki egy csomó mindent.

2011. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Értem,értem.Kutyasuliba bizti nem fogom vinni.
2011. febr. 18. 13:15
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Ne merészeld becsmérelni Cesar Millan tudását! Ki vagy te? Mit tettél le az asztalra?

Ő nem trükkökre tanítja a kutyákat. Ő inkább az embereket tanítja, hogyan viselkedjenek helyesen a kutyáikkal!

2011. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Hasznos tanács köszönöm.Szóval akkor 101 kutyatrükk.Hány Ft?
2011. febr. 18. 13:16
 10/36 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!