Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogyan történhetett?...

Ez hogyan történhetett? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Február hatodikán le ellett a kutyánk,négy kiskutyát ellett,hármat sajnos el kellett altatnunk,egyet meg hagytunk február hatodika óta talán két hét telhetett el,ki mentünk a kiskutyát meg nézni és február hatodika óta minden nap simogattuk é meg néztük a kiskutyát,és egészen ma reggelig csak egyedül volt a helyén. ma reggelre egy másik kiskutya is ott volt a a ládában a kiskutya és az anyuka mellett.Nem vettük észre hogy az anya kutya beteg lett volna,arra lettek volna utaló nyomok ha nem ellik meg egy kiskutyát,de valamiért ma reggelre találtunk ott egy ugyanolyan fekete kiskutyát,és az sem lehetséges hogy 2 hét eltelte után újra meg ellik egyet.
2011. febr. 18. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet nem tudott kijönni:))
2011. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
bisztos nem vetted észre
2011. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ott volt az, csak elbújt, vagy az anyja eldugta valahová. Ha azóta ellette volna, akkor sokkal kisebb lenne, a másik meg az, hogy ez szerintem képtelenség, elpusztult volna az anya.
2011. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nem újszülött, akkor egyszerre született a többivel, csak az anyakutya mögé keveredett és nem láttátok. Én már láttam olyat is, hogy hogy a kölykök egy részét elköltöztette a mama egy új helyre. A munkahelyünkön a kiskutyák egy részét elhordta az anya egy mély üregbe, egy része meg a házban maradt.
2011. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
friss kiskutya volt mert kisebb volt sokkal mint a másik és a köldökzsinor is rajta volt.a másik kiskutya jó nagy már és a szeme is nyilik
2011. febr. 18. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
A kicsi csodakutya. Osztódással szaporodik.
2011. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Február hatodikán le ellett a kutyánk,négy kiskutyát ellett,hármat sajnos el kellett altatnunk,"


Sajnos ne legyél benne biztos, hogy elaltatják. Sajnos nekem van rálátásom a témára és sok helyen azt csinálják, hogy az orvos felveszi érte a pénzt és mikor már nincs ott a gazdi akkor agyonüti vagy földhöz vágja a kiskutyát. Ilyen szemetek az emberek. :(

2011. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kellett leelletni? Nincs még elég szerencsétlen keverék kutya a sintértelepeken, menhelyeken?
2011. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tetris ***** válasza:
Szerintem mostantól árgus szemmel figyeljetek, lehet, hogy még potyogtat néhány kiskutyát. Magyarázatot nem tudok én se. Valami rendellenesség lesz ez. Az a legkisebb kutyuka egészségesnek látszik?
2011. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ki tud szökni a kutyád? Amikor kicsi voltam, nekünk a macskánk ellopta más kölykeit mert az övéi meghaltak. Amúgy meg nem kéne elletni a kutyát ha nem tudjátok felenevelni őket, de amúgy sem...
2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!