Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kicsi, de nem szobakuty...

Milyen kicsi, de nem szobakutya van, ami aranyos is?

Figyelt kérdés

egy kis szobakutyát szeretnék a legjobban, de azt nem engedik, a bigglet (v h írják) nem szeretem, a lényeg h vmi kis aranyos legyen, amit lehet kint tartani :).

előre is köszi :)


2011. febr. 18. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Ajánlom figyelmedbe a cavalier king charles spánielt és a westiet, mert nagyon jó kutyusok, és 9-10 hetes korától már simán lehet tartani kinn, csak legyen neki egy jól szigetelt, és bélelt kutyaháza. Ha lehet az anyukája szagával ellátott takarót is tedd be oda, ha lehetőséged van hozni belőle.
2011. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
ha a kutyaszőr a bajuk a szüleidnek, akkor ajánlom a yorkit, nem hullik a szőre ha rendesen rendben van tartva a bundája, kicsi és még aranyos is. viszont ők tényleg szobakutyák.
2011. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%
Kedves utólsó! A West Hingland White terrier azaz a Westi szobakutya semmiképpen nem lehet kint tartani! én kinti tartásra neked a tacskót vagy menhelyről vagy sintértelepről mentett kutyusokat ajánlanék! De
2011. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

jó nagy a választék, az biztos. találtam egy állatmenhelyes honlapon 2 kutyust, jah és azt elfelejtettem mondani h mindenképpen fiúnak kell lennie.

[link]

2011. febr. 18. 21:06
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont a westi szobakutya? Ne már.A yorkinak nincs aljszőrzete,hiába hosszú szőrű,de egy westi,vagy amit ismerek a cavalier nagyon jól elvan az udvaron.Gyönyörű hosszú, vastag bundát növesztenek télre.Az már más kérdés,hogy a gazdi hiányát nem viselik túl jól.Ha csak lehet engedd be a lakásba is,tüntetőleg látványosan takaríts ki utánuk,talán meggyőzheted a szüleidet is...
2011. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!