Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem szeretném ha...

Mit tegyek? Nem szeretném ha meghalnának!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok. Van egy Golden Retrieverünk. Régen pároztattuk, gyönyörűszép kiskutyái voltak :)) Amikor tüzel, mindig kennelbe van zárva, mert a szüleim nem szeretnék, ha keverék kiskutyái születnének, mert nem tudnánk elajándékozni, és szegényeket nem tudnánk megtartani sem. A kutyusunk megint tüzelt, és lehetséges, hogy kiskutyái is lesznek. Legalábbis egész éjjel bent volt nála egy tacskó kutya. Nem biztos, hogy tacsi, de valami olyasmi. Megkérdeztem Anyut, hogy mit csinálunk majd a picikkel, ha születnek, és azt mondta, hogy vízbe fojtanánk mert az nem fáj nekik. Honnan tudhatja ezt olyan biztosan? Az is lehet, hogy szörnyű kínokat szenvednek el a kiskutyák...

A másik kérdésem az lenne, hogy milyen jellemű lenne egy ilyen keverék? A tacskó milyen kutya?

Van egy kis spórolt pénzem (20 ezer forint), és talán ha csak egy kicsit is, de megtartanék, mert szeretnék agility-zni. Vagy ezt keverék kutyákkal nem engedik?

Tudom, hogy 20 ezer nem sok pénz, de nem csak tápot kapna, például, ha Anyu sült húst süt, és nem fogy el az összes, illetve más kutyának is adható emberi ételeket.

Az oltásokra is összekaparnám valahogy a pénzt :)

Mivel győzhetném meg Anyát, hogy milyen gonosz dolog lenne elvenni a picik életét? Talán ha csak 3-4 születne, még arra is lenne esély, hogy jó gazdát találjunk nekik :))


2011. febr. 19. 09:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Jó,én még továbbra is gondolom a magamét,nem tudom megérteni hogy az másoknak mért esik jól hogy egy ugyanolyan ember mint ő,segíteni akar a másiknak,aztán te meg jól belekötsz,meg bunkózol vele.Nekem ez esik nagyon rosszul.Szóljon aki szereti az ilyet,mikor mindig belekötnek,meg bunkóznak vele.Azt hiszem ez senkinek se esik jól.
2011. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nettos -nak


Nagyon el vagy tévedve...

A keverékeknek is jár fésülés, oltás, miegymás.

A tenyésztett kutyák is "keverékek", hiszen a legtöbbjét több fajtából hozták össze.

2011. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Jó,akkor nektek van igazatok!Mostmár örültök,vagy még lejjeb pontoztok?

Egyébként amit először írtam,azt a hosszút,arra azért figyelhetne valaki.Ha megszeretne tartani egyet akkor ha ivartalanítja,nem bírja megtartani...

Remélem mindenki örül,pontozzatok lejjebb,kössetek belém,vagy amit akartok,de amíg az ember nem tapasztalja saját bőrén addig nem tudja,hogy másokat ez hogy érint,mikor csak én is segíteni akartam,de inkább hagyjuk,mától hanyagolom az oldalt,mert azt hittem,hogy itt normális emberekkel találkozok,és jó, lehet hogy egy kicsit tévedtem,de azért nem kell rögtön a pofámba vágni,meg bunkózni,meg kedves, drága Nettosozni!!!!!!!!

2011. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hsz-el visszább te magad írtad, hogy nem érdekel, ha lepontoznak :D

Egyébként igen, elborul az agyunk, hogy milyen sötétek az emberek!

Az ilyen történeteket pedig meg lehet előzni: felelősségteljes kutyatartás, odafigyelés, IVARTALANÍTÁS!!!

Gyerek vagy még Nettoska :)

2011. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
ÓÓ köszi,kinek szólt hogy sötétek az emberek?
2011. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nettos

Bizony tévedtél, de én nem cseszem le a fejed. Amúgy ivartalaníttattátok a bulldogod meg a picúrkát?

2011. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%
még nem mert még nem nyílt ki a szeme a kiskutyának
2011. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, de remélem fogjátok, ezzel sokat segítetek a kutyusoknak.

És kérdező: 20ezer forintból kijön az ivartalanítás. De ezeket már előttem leírták, nem koptatom a billentyűt.

Sok sikert!

2011. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%

Nettosnak még csak a közelébe se engedném a kutyáimat..., sem a keveréket, sem a fajtatisztákat. :D

A szomszéd kiscsaj 10 éves, de sokkal értelmesebb.....

Igenis fáj a kiskutyáknak, ha vízbefojtják őket. Ha egy csecsemőt raknál vízbe, neki is fájna.

Vidd el orvoshoz a pénzedből, és ne hagy, hogy megszülessenek a kiskutyák! Ne hagyd, hogy azért, mert neked kell egy, akár 5-6 másikat megöljenek. Ennyiért már ivartalanítják neked, és lesz majd másik kutyád, akiért nem kell ölni.

Ez állatkínzás lenne.

2011. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
10%
kösz,b***d meg.Kedvesek vagytok mindannyian!Képzeljétek el hogy a kutyámat én nevelem egyedül,én adok nekik enni,inni,én viszem sétálni és én takarítok utána a kertben.Ne nézzetek már fogyatékosnak!!Igen is szeretem a kutyákat,nem tudom miért ilyen szemét velem mindenki!!!!!!!!!
2011. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!