Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek kb ezek a...

Mennyibe kerülnek kb ezek a kutyák?

Figyelt kérdés

havanese, máltai selyemkutya

és kb mennyit esznek??


2011. febr. 19. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőnél bármilyen fajta kutyát szeretnél, olyan 80.000-100.000 Ft-nál kezdődnek. Nem hinném hogy sokat esznek, mivel kis termetűek. Ha prémium tápot veszel neki, akkor szerintem havi 1-2 ezerből kijön.
2011. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ninna ♥ ***** válasza:

A két kutyának kb. egyforma igényei vannak. Ha prémium minőségű tápot veszel, szerintem is kijön havi 1-2 ezer forintból az etetése, szóval nem olyan elviselhetetlen összegeket esznek meg.. pl. egy Acanát is kb. fél évente vesz a barátnőm a havanese-jének egy nagy zsákkal, szóval neki havi 1-2 ezer forintból biztosan kijön.


Tenyésztői árat pontosan nem tudok mondani, általában 60.000-120.000 forint között mozognak az ilyen kutyusok normális tenyésztőtől. Ha sikerül színhibás kutyust kifognod, akkor olcsóbban meg tudod venni a kutyust, ha csak hobbi célra szeretnéd.

2011. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztő vagyok!!Kedves kérdező!

Máltai selyemkutya ára:80-200-300e ft-ig

Havenese:30- (nem kennelből)

Kennelből:50-1000-e ft-ig

2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!