Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miért maradhat büntetlenül?...

Ez miért maradhat büntetlenül? Mit lehet ellenük tenni? Egy fórumon láttam ezt a képet, csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Mindig voltak és lesznek is agyatlan fiatalok.

Az ember már csak ilyen sokféle.

Régen csak a környezete látta, miket csinálnak. Ma az internet sajnos lehetőséget ad a nyilvánosságra.

2011. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Ilyet az utcán is látni sajnos. :-(((((


Szomszédomnak bevernék akkorát, ha csak 2 kilóval nehezebb lennék nála, mert úgy rángatja azt a szegény apró kis kölyökkutyát, hogy a sírás kerülget engem...


Amúgy valahol itt Magyarországon megvertek már valakit, mert páholta meg pórázánál fogva lóbálta a feje fölött a kutyáját. Meg is érdemli az ilyen!

Aki nem szereti az állatokat kerülje el! Én a macskákat utálom, de sose bántanám, mert érző lény és kész!

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer a buszról láttam, hogy pár méterre előttünk a járdán egy pasi üti-rugdossa a kutyáját... már többen álltak körülötte és ordítottak vele, de nem hagyta abba.

szerencsére ott volt a buszmegálló, leszálltam, odamentem a pasihoz és tökönrúgtam, de úgy rendesen. persze összeesett, és csak azért nem rugdostam tovább, mert egy srác elrángatott onnan.

a kutyát együtt vittük az állatorvoshoz, szerencsére csak pár házzal arrébb volt.

mire megvizsgálta a doki a kutyát, kijöttek a rendőrök, és az a vicc az egészben, hogy valaki rám hívta ki őket, nem is a kutyaverőre.....

de a rendőrök jófejek voltak, gratuláltak, és ők hívták az állatvédőket, meg a pasit is bevitték kihallgatni, de azt hiszem később a srác vitte haza a kutyust.

büszke vagyok erre a tettemre, és bármikor újra megtenném.


21 N

2011. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha ezek magyar brazilok, és a kép se régi, egyértelmüem lehet őket azonosítani, akkor feljelentést kell tenni, ha más nem is lenne belőle mint 10 óvatos őrmesteri pofon, és 72 óra aszódon a fő köcsögölőnél, már akkor megérte.

Ez büncselekmény, és az ilyenekből lesznek a perverz gyilkosok, lincselők.

Tötsétek föl minél több portálra, a legjobb az lenne, ha helyi srácok vernék szarrá őket.

Én ma még ígérem, 3 önvédelmi blogba feltöltöm a pofájukat, ha" magyarok". Még tanulmányozom.

2011. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodás nélkül felkötném őket.....Márcsak a vigyorgás miatt is, a fajtájuk csak olaj a tűzre...
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen undorító mocskos embereket felkéne akasztani!! Nem értem miért nem hozzák vissza a halálbüntetést?!?!Pedig egy két embernek nem ártana! Nem kéne a börtönben lenniük, halál és kész!
2011. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó támogatlak
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a halálbüntetés túl egyszerű lenne.

szerintem "őket" is meg kéne kínozni!!

én szívesen megtenném!

2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!