Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tesz egy ember ilyet?...

Miért tesz egy ember ilyet? (Csak erős idegzetűeknek! ) Hogy én mit tennék azzal, aki ezt csinálta?

Figyelt kérdés

[link]

Forrás: [link]


Ezt meglátva, egyből az jutott eszembe, hogy én levágnám annak az embernek a kezét, aki ezt tette! Akkor én most roh@dék vagyok? csak én ítélem ennyire az állatkínzást? Van, aki szerint már túlzásba viszem az állatok iránti aggódásomat, sajnálatomat, szeretetemet.

Egyszerűen nem értem, mi késztethet egy embert, hogy ilyet tegyen.


2010. jún. 22. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
te jó ég...ez szörnyű:(
2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én meg se merem nézni,de pusztuljon meg az összes állatkínzó...
2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A r.ohadt mocsk.os k.urva anyát aki ezt csinálta. Pont azt tenném vele mint amit a kutyával csinált csak még fejbe is lőném. Szegény kutya:( Áhh.... nem is tudok mit irni mert borzasztó látvány és nem is tudom kifejezni ezt az érzést amit most érzek:( Télleg csak erős idegzetűeknek!!!!
2010. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem csak 3 év börtönre ítélném az ilyet, bármilyen állattal is teszik! Undorító! Sosem értettem én sem, hogy mi késztet erre egy embert? Beteg szadista!
2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia, nem vagy ezzel egyedül!!

Borzalmas dolgokat követnek el olyanok, akik embernek mondják magukat, pedig aki ezt teszi, az szerintem nem az.

Csak azt remélem, hogy ez a szerencsétlen kutyus már nem élt, amikor elkezdték feldarabolni!!

2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én most megkönnyeztem:S
2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én, a képek megnézése után, mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül képes lenék megcsonkíttatni, aztán börtönbe zárni. És nem 3 évre... Sokkal keményebben fognám az állatkínzást is, és az emberöléseket is.
2010. jún. 22. 19:11
 8/25 anonim ***** válasza:

aki ezt megtudja tenni egy kutyával megtudná tenni ezt egy emberrel!!!

én úgy elítélném mintha egy emberrel tette volna ezt ergo hátra való életében ott roh*djon a börtönbe

én bőgtem rajta

én is ezt kérdezem h szegény pára mit vétett mi kényszerítette erre azt a roh*dékot erre?

2010. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem. Még csak nem is tehetett semmit az a kutya ellene.
2010. jún. 22. 19:14
 10/25 anonim válasza:

Nem mertem megnézni...:S

Mi van a képen?Csak úgy nagyjából...

Én az összes állatkinzót kinyirnám:S

2010. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!