Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétálás probléma? Kérdésed...

Sétálás probléma? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt valaki aki sándorfalvi és eljönne velem kutyát sétáltatni nagyon fontos lenne mert falun vagyok és ismertetném a kutyámat és csak egy személy sétáltja kutyáit de ő meg nem akar velem kutyát sétáltatni :( :(
2011. febr. 20. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
sajna én is így vagyok. szívesen elmennék veled csak én vas megyében lakok az meg elég messze van.
2011. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aki hordja a kutyáját sétálni a faluba azzal beszéltem és mondta , hogy most nem hordja sétálni mert elkezdet tüzelni erre délután mit látok hogy sétál a kutyáival hogy hogy már nincs semmi ötletem sajna
2011. febr. 20. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

én Győr-moson sopron megyei vagyok,

sándorfalva hol van? még nem hallottam róla :S

2011. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szegedtől 15 km-re
2011. febr. 22. 19:48
 5/6 kutyák és macskák ***** válasza:
Esetleg ha van helyi újságotok akkor adj fel hirdetést, vagy a legközelebbi állatorvosnál, a város-községházán! Írd le a séta pontos helyét és idejét. Barátnőm is így csinálta üllőn, mert nem akadt senki, utána mindennap 5-10 kutyás összejött egy jó sétára. Egy próbát megér, hátha neked is sikerül. Én drukkolok nagyon!!!
2011. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bányai Károly ***** válasza:
Én Sándorfalvi vagyok, van két kutyánk, és minden nap sétálunk. De nem a faluban, hanem a 40-es km kő magasságában Dóc irányában. (Atka) A faluban egyébként a kővágó környékén lakik két lány, akik a szegedi kutya klub oktatói, de amennyire én tudom, nem nagyon járnak sétálni, mert dolgoznak.
2011. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!