Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy kis shih-tzu-m, fiú. Nagyon sokat vakarja a hasát, és mikor fürdés után töröltem, észrevettem hogy a kukija előtt piros a bőre, és talán váladékozik is...

Orvoshoz most nem igazán tudom vinni. Tudtok valamit tanácsolni? Mivel kenjem be neki? Kamillatea, hogy esetleg a gyulladás lemenjen? Vagy bórvíz?

Köszönöm!


2011. febr. 22. 17:45
 1/3 kisnita ***** válasza:
Milyen időközönként fürdeted? Csak ott piros neki máshol nem? Próbáld meg a kamilla teát lehet, hogy segíteni fog, de hosszútávon inkább orvost javasolnék. Vakarja vagy nyalogatja? Mert ha igen akkor adni kéne rá egy gallért is, hogy ne érje el.
2011. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy, másfél havonta fürdetem, szerintem nem emiatt van. Arra is gondoltam, hogy nem tud ott neki szellőzni és befülled, de kozmetikushoz is jár rendszeresen, szóval nem egy szőrmók azon a részen:) Nyalogatni nem szokta, csak vakarja. Vagy lehet, hogy annyira pisis marad, hogy kicsípi a bőrét?
2011. febr. 22. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
meglehet. kamillateát itass vele. főzz neki, vedd el előle a vizet, és csak az legyen előtte. előbb-utóbb rákényszerül hogy azt igya, ha nem lesz más előtte. amúgy van egy tabletta amit be kell áztatni vízbe, és a vízzel bekenni az úgymond "fertőzött" területet, fertőtlenítő hatása van, de sajnos nemtudom mi a neve.
2011. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!