Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy a 3-hónapos...

Melik Anett kérdése:

Normális hogy a 3-hónapos yorkim 2kg?

Figyelt kérdés
Pedig van törzskönyve.Royal Canin-nal etetem. A tenyésztőt nem akarom zaklatni még ezzel. Lehet hogy csak gyorsan nő?
2011. febr. 22. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ilyen kis mennyiségben 1 ml= 1gramm

és hogy kéne a várható súlyát nézni amikor azt soha nem tudhatod még a szülőkből se lehet biztosra következtetni...nem a várható súlyt kell nézni...nem csoda h a 8 hós kutyád 3 kg felett van!

De ezt mire alapozod, hogy azt kell nézni?

2011. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha ha :D elírtam! Most nézem! Igen a felnőttet kell nézni, de mivel azt biztosra nem tudhatod...én nem azt a módszert alkalmazom, mert a kutyám úgy nézne ki, mint egy hordó! :D

De az tény, hogy a te kutyád nem yorki, vagy pedig csak túlsúlyos!

Mindegy kérdezőnek azt javaslom akkor is, hogy napi 70 grammnál ne adjon többet! És még mielőtt bki megvádolna, ez nem éheztetés, meg semmi, bizonyos fokú reklám is van benne a gyártó részéről! Az én kutyám bírna még enni persze, de melyik nem, ennyi idősen még nem tudják kordában tartani magukat és bezabálhatnak!

2011. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!