Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz szuka hány hónaposan...

A mopsz szuka hány hónaposan tüzel először általában?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, nincs mögötte semmilyen rossz szándék :)
2009. febr. 15. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól tüzelhet,az én egyik kutyám először 8hónapos volt,a másik 10hónaposan tüzelt először.
2009. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez általában függ attól is hogy kinti vagy benti kutya nem? Valahol ezt olvastam.
2009. febr. 15. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

Én nem tudom hogy függ e attól hogy hol tartod a kutyát,szerintem nem,de az én mopszom 6hónapos volt mikor először tüzelt!

2009. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ilyet nem hallottam,hogy ha kint tartod máskor tüzel.a nagytestű kutyák később szoktak.egy éves koruk körül.(első voltam)
2009. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint ez hülyeség :) Csak olvasgattam a témában, és azért érdekelt volna, mert állítólag a mopsz később szokott tüzelni mint a többi hasonló kis méretű kutya. De akkor ez is hülyeség volt :)

Azért hat hónaposan kemény lehetett! :o Jó hogy nem kaptál frászt! :)) Korán ért a kisasszony.

2009. febr. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!