Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Áprilisban megyünk a kutyámmal...

Áprilisban megyünk a kutyámmal Erdélybe, ott olyan helyen leszünk elszállásolva, ahol van egy másik kutya (kölyök). Attól tartok, hogy a kutyám elkaphat valamiyen betegséget a kölyöktől. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
. . . . ugyanis ott nem szokàs a kutyàkat beoltani, csak az évente egyszeri veszteség ellenit kapjàk+féregtelenítés.
2011. febr. 23. 12:51
1 2
 1/15 IGCM ***** válasza:
100%

Nálunk is csak annyi kötelező.

Az a lényeg,hogy a Te kutyád be legyen oltva.

2011. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor eléggé tàjékozatlan vagyok! Az enyém be van oltva. Viszek majd a kölyöknek mindent (féreghajtó, kullancs, bolha szerek, stb.), de tegyük fel a kölyök férges, mi hogyan védekezzünk?
2011. febr. 23. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Moss kezet miután megsimogattad....
2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gfero ***** válasza:
73%
ekkora hülyeséget kitalálni nem semmi és nagy észre ad tanubizonyságot.ott is ugyanazokat az oltásokat kapják mint itt és nem kel elszállnunk magunktól én is nemrég voltam kolozsváron és megsúgom neked hogy már sokkal fejlettebbek lettek mint mi.de vidéken gondolom ott se rózsás a helyzet de talán nálunk igen?nem csipem az olyan beszólásokat az olyan emberektől akik életükben nem lépték át a határt de mindenkit lenéznek.
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:) Ez egyértelmű! A kutyàmra gondoltam a "védekezésnél".
2011. febr. 23. 13:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Gfero, tulajdonképpen mi is a problémád? Ki néz le kicsodát? Én meg neked sugom meg, hogy erdélyi születésű vagyok, és évente kb. 6x képem àt a határt!
2011. febr. 23. 13:08
 7/15 A kérdező kommentje:
lépem
2011. febr. 23. 13:09
 8/15 gfero ***** válasza:
69%
a másik dolog itt nálunk is főkép vidéken rengeteg olyan ember van aki nem engedi meg magának vagy nem is akarja beoltatni a kutyáját az számít hogy a tiéd be legyen oltva
2011. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gfero ***** válasza:
56%
bocsi.az a szó idegesített fel hogy azt írtad hogy ott nem szokás beoltani a kutyákat ez úgy jött le mintha erdély egy leprafészek lenne.de azért megértem hogy félted a kutyádat de ennek semmi köze erdélyhez
2011. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megértelek és nem haragszom! :)
2011. febr. 23. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!