Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? (kérdésem...

Mi a véleményetek? (kérdésem túl rövid. )

Figyelt kérdés
Lesz egy boxerem, még nem tudom milyen színű, de szuka kutyus lesz. És gondolkoztam már neveken, de eddig a Cecil tetszett a legjobban. Ti mit gondoltok erről a névről? Valami komoly nevet szeretnék. Köszi!
2011. febr. 23. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem tetszik, de nem nekem kell, hogy tetsszen.

Nekem az nem tetszik benne, hogy msh-ra végződik.

2011. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Nekem nagyon tetszik és szerintem elég egyedi is, nem úgy, mint az ilyen fajtáknál mondjuk a Bella.

Igen, nekem sem tűnik túlságosan "előnyösnek", hogy mássalhangzóra végződik. De mi lenne még ilyen kutyinak jó név? Valami komoly, egyedi.

2011. febr. 23. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez felétek mennyire "tömeg" név : Bessz (i)

Claire(Kler) Daisy (Dézi) Elza Grácia Léda Mira, Miranda Roni, Ronnie Stella Tanne Tequila


Szerintem úgy csináld, hogy gyűjtesz neveket amik tetszenek kiírod és megvárod a kutyust és "együtt" kiválasztjátok. Hidd el úgy sokkal egyszerűbb ha ott van melletted. Én így csináltam és olyan neve lett ami azelőtt nem jutott volna eszembe így lett Liza. Mi így együtt vagyunk a "MonaLiza". :D

sok sikert a kutyushoz :D

2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nory0722 ***** válasza:

[link]


itt kedvedre válogathatsz,olyat válassz,ami neked tetszik,hisz te fogod ezen a néven szólítani!:)

2011. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Monaliza?

Az ebneveldén pont ez a neve a boxeremnek. xD :D

Amúgy pedig elég tömegnév a Besszi.

Apum kutyijának a neve is pont ez.

Köszi a tanácsot, ez nagyon tetszik, mindenképp így csinálom.

2011. febr. 23. 20:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, akkor elkezdem kiírni a neveket.
2011. febr. 23. 20:15
 7/8 bri11 válasza:
De ha megtaláltad a megfelelőt,mondd el mit választottál!!:))
2011. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, de azért még kérek.
2011. febr. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!