Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vámosi Nagy Nórának minek...

Vámosi Nagy Nórának minek vannak a kutyái kupíroztatva?

Figyelt kérdés

Annyi embert hallok, hogy állatkínzás, meg szegény kutya, miért kell a fülét vágatni, ezt emberek találták ki, hogy jobban nézzen ki a kutya... És, neked is le kéne vágni a kisujjad, csak mert úgy jobban nézel ki...

Akkor Ő minek vágatta meg az Argentin dogjai fülét?


2011. febr. 24. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki, milyen szinten nézi a "kutya érdekeit" elég tág dolog. Sosem lesz egyezés benne. A " kínzás, csonkítás" fogalma ma divatos megfogalmazások. Sok embernek az is a kínzás kategóriába tartozik, ha a kutya lakásban él, és lehetne sorolni ...
2011. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csurmi ***** válasza:
64%

Bocsi, a Népszigeti kutyaiskola a világ egyik leghíresebb iskolái közé tartozik, és nem a sokkos nyakörvvel lett híres. Tehát igenis Tisztelet Vámosi Nagy Nórának!


Most anyukámnak is olvassak be gyerekcsonkításért amiért szétvágatta az összenőtt lábujjamat és lyukat lövetett a fülembe gyerekkoromban?

2011. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ninna ♥ ***** válasza:
94%
Én értem a problémádat, de ez nem így működik. Ha Vámosi Nagy Nóra egyszer is beszélt volna a kupíroztatás ellen, akkor most jogosan lehetnél felháborodva. De mivel sosem mondott, hangoztatott ilyet, a felháborodásod teljesen alaptalan. Ez az ő véleménye, döntése, ha neki így tetszik, csinálja így. Én is személyem szerint ellene vagyok a fülvágatásnak, és én akármilyen kutyám is lenne, nem kupíroztatnám, az biztos. De nem az én kutyáim Pákó és Peru, hanem Vámosi Nagy Nóráé. Ő dönt a sorsukról, és nem hiszem, hogy valamiben is hátrányt szenvednének a gazdájuk döntése miatt. Nézd meg a kutyáit. Mijük nincs meg? Az egész napját velük tölti, rengeteget foglalkozik velük, tanítja őket, jó kajával eteti őket, csodás élete van annak a két argentin dognak. Szerintem majd akkor bántsd Vámosi Nagy Nórát, ha te ezt túl tudod szárnyalni, vagy ha van okod rá, mert így semmi sincs. Hadd legyen az ő maga döntése, hogy mit csinál a kutyáival, hidd el, jól fog cselekedni, sokkal jobban ismeri a kutyákat, mint pl. valamelyikünk. Ne azokat az embereket bántsuk már, akik mindent megtesznek a kutyáikért..
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hell-ikon ***** válasza:
85%

Zsuzsabazsa válaszában picit megszólítva érzem magam.

Elnézést az off-ért, de tisztázni szeretném, hogy én soha nem tettem le nyilvánosan a voksom egyik megoldás mellett sem. Itt a gyakori kérdéseken meg még inkább nem.

Így aztán ugye jelen esetben nem "terelhetek", mint egy csillagszemű juhász. :)

Én tartom magam ahhoz, hogy a saját kutyájával _bizonyos keretek közt_ mindenki azt csinál, amit akar és _nekem semmi közöm hozzá_.


Elnézést, nem veszekedni szeretnék vagy vitát elindítani csak az adott helyzetet szerettem volna tisztázni.

2011. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 IGCM ***** válasza:
74%

Már nem azér...de egy Nóra..nem vitte el kupíroztatni a kutyáit ,legalábbis én úgy tudom hogy úgy vette őket.

Kettő Ő Korom Gábor könyveit árúlja x)

Birom mikor valami kis hülye keres valakit hogy belekössön.Majd ha akkora kiképző leszel mint ő akkor kötekedjél.Ráadásúl azt se tudod kicsoda csak éppen láttad a tv-ben és nem tetszett vagy ép az hogy tetszett és ez dühit...Mert amit csinál az jó nagyon is jó!!

És ha annyira érdekel akkor menj el és kérdezd meg hátha tanulsz tőle valamit....Ő pont az aki beillene igazi sztárkiképzőnek (Mint VS meg CM),van még pár ilyen jó kiképző de kevés.Szóval szerintem nem kéne rajta csámcsogni inkább tanuljatok tőle...-.-

2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!