Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszóteret szeretnék kialakít...

Játszóteret szeretnék kialakítani a kertben a kutyámnak. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Áss le félig a földbe autógumi külsőket, amik alatt átbújhat, építs neki palánkot, amin átugorhat, tegyél le olajoshordót, aminek nincs feneke, hogy azon is átbújhasson.
2011. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtâl köszönöm! Na ez az ami hiànyzik belőlem, a kreativítás. :)).
2011. febr. 24. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek neki játszótér ? Ha agilityzni szeretnél vele akkor keress normális pályát , ezen kívül meg nem sok értelme van mivel a kutyád magától nem fogja használni semmire max körbepisili ha ivaros.
2011. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem akarja komolyan, csak, hogy ne unatkozzanak? Miért ne lenne értelme? Gondolom nem csak kitesz oda a kutyát, hanem Ő is, ott lesz, és játszik, gyakorol vele.

Az első jókat írt. A gumikat leáshatod úgy is, hogy egyet keresztbe (átbújni), egyet hosszába (felugrani). Csinálhatsz olyat is, mint egy pad, csak hosszabb, azon végig menni, vagy átugrani. Persze a kutya méretétől függően.Ha van fa, vagy valami fel is köthetsz egy gumit, vagy vmi karikát. Lassan megtanítgatod neki, biztos élvezné, a legtöbb kutya szereti az ilyesmit.

2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
41%

Én is adtam az egyik kérdésben ilyen ötleteket,de engem ledorongoltak és az írták, hogy sufnimódszer, meg nem biztonságos.

Örülök, hogy vannak mások is akikkel egy véleményen lehetek.


Jó ötletnek találom én is.

2011. febr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zsuzsabazsa! Ne törödj velük! Itt elég sokmindenért készülnek az embert. Egézséges, normàlis értékrendű ember eltudja dönteni, hogy jó-e a kutyának vagy sem az otthoni jàtszótér. Természetesen, közösen játszunk majd. Itt divat a feltételezés, ahelyett, hogy kérdeznének. 35N
2011. febr. 26. 08:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem készülnek, hanem leszolnak :)
2011. febr. 26. 08:48
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Köszike!:)
2011. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!