Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy 3 éves ivartal...

Szerintetek egy 3 éves ivartalanított boxer szuka kutyus be tudna illeszkedni egy új családba, új kutyák közé, új gazdihoz? Lehet vele még kialakítani olyan szoros kapcsolatot, mintha én neveltem volna kölyökkora óta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

én a saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy egyértelműen igen.


én egy 2 éves ivaros közép-ázsiai szukát fogadtam be, mindenki azt mondta, hogy őrült vagyok, az a kutya meg fogja támadni a családot stb...


Szumba (a kutyus) soha még csak meg sem morgott minket. a gyerekeknek is mindent eltűrt... másokkal viszont hiperagresszív volt, de hát ez ennél a fajtánál így van jól.:)

Mondjuk Szumba egy társasház kertjében élt láncra verve, mielőtt hozzánk került egy kertes házba, és még csak nem is sírt a gazdája után...

szerintem érezte, hogy "minőségi cserét" csinált...:)


annál jobban értékelt minket.

2011. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!