Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vegyem meg ezt a...

Szerintetek vegyem meg ezt a kutyát? Lent link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 28. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép kutya.Ha tudsz neki életteret biztositani,és úgy gondolod jó gazda lennél,akkor szertintem megveheted. De jól gondold át!
2011. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hirdetés alapján igen, de én azért elmennék hozzájuk egy személyes beszélgetésre, mielőtt elkötelezem magam.
2011. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
már van egy colliem ami nem törzskönyves és annak is megadok mindent és tudom hogy kell tartani is csak a véleményetekre vagyok kiváncsi
2011. febr. 28. 06:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, arra azért kérdezz rá, hogy a szülők kötelező szűrései megvannak-e!
2011. febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megvannak mert már kérdeztem amúgy a hirdetésben benne van hogy szülők championok tehát gondolom alapból megvannak a szűrések
2011. febr. 28. 06:59
 6/11 anonim ***** válasza:
A champion bizonyítványhoz nem kérnek semmilyen szűrést, úgyhogy ez önmagában semmit sem jelent. Legtöbb fajtánál még a tenyészszemlén sem kérik a szűréseket. Ugyanakkor tényleg valószínűsíthető, hogy ha díjnyertes szülőkről van szó, akkor a talán szűréseken sem spóroltak, hiszen egy hétvégi CACIB árából megvan egy szűrés.
2011. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"a talán" ---> talán a... :)))
2011. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hirdetés alapján simán. De azért tényleg ki kéne menned megnézni, milyen körülmények között tartják, de nem hiszem, hogy gond lesz. Nehogy kiderüljön, hogy csak mézesmadzag.
2011. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez egy tündérke!!:))) imádnivaló, vidd haza!!:)
2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
85%osnak üzenem!!Mint már mondtam MEGKÉRDEZTEM hogy megvan-e a szűrése!!
2011. febr. 28. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!