Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy a kiskutya ne rágja szét a vezetéket?

Figyelt kérdés
Szóval garázsba lesz becsukva ameddig nem vagyok itthon , és lesz egy olajradiátor bent nála hogy ne fázzon, csak hát ugye kiskutya és gondolom bepróbálkozik majd megrágcsálni.Hogyan lehetne kivédeni ?
2011. febr. 28. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd be csatornába a vezetéket. Nem kerül sokban olyan műanyag vackokat venni, csak tudd mekkora hosszúságban kell letakarni.
2011. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát még a távoltartó sprayt tudom ajánlani bár az én pitem szerintem immunis rá mert ugyanúgy megrágcsál dolgokat viszont az összes ismerősömnek bevált:)
2011. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod valahová feltenni a vezetéket hogy ne érje el?

A távol tartó sprék szerintem semmit nem érnek!:D

2011. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom felrakni olyan helyre ahol talán nem éri el , csak ha unatkozik úgyis rombolni fog.
2011. febr. 28. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi erőspaprikával kentük be, veszel egyet, szétvágod, és végighúzkodod a vezetéken a belső felét, lehetőleg maggal együtt. Hidd el, durvának tűnik, de hatásos. Elsőnek legyen neki bőven vize, hogy tudjon inni a "sérülésre".
2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!