Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez normális? Annyi ilyet...

Most ez normális? Annyi ilyet olvasok.

Figyelt kérdés

[link]

Pitbull terrier cserélné bármire de helyesen sem tud írni... szánalmasak...:S Szegény kutyuk... És a szaporítók hova teszik a kölyköket amiket nem vesz meg senki? Megölik?:O


2011. márc. 1. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában a legegyszerűbb módon szabadulnak meg tőlük. Az ilyen embereket nem nézem semmibe. Azért akármiért elcserélni....Az ilyenek nem tudják szeretni a kutyát.
2011. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az én pitemet (menhelyről hoztam) és a keverék kis tacsi mixemet nem adnám milliárdokért sem. Olyan szeretetet adnak amilyet senki soha nem fog nekem. Szóval annyira nem értem az ilyen embereket...
2011. márc. 1. 16:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul direkt olyan képeket tesz fel róla, ahol a vad ösztöneit látni...el tudom képzelni a "gazdáját."

Ezért félnek a normális kutyatartók kutyáitól is, mert vannak ilyen emberek is.


egy stafford gazdi

2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, most nézem a szöveget is!!

Hááát, ez vagy kisebbségi, vagy azok közt nőtt fel...


staffi gazdi

2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
az más, ha monjduk azt mondja, hogy szeretné "eladni" kutyáit mert mondjuk baba született és nem akar kutyákat vagy nem tudja finanszírozni, de azért csak fajkutyák akkor valamicskét kér érte, de ez a cserés undorító...
2011. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát ezaz jó lenne ha lehetne velük valamit tenni... most viszem csütörtökön ivartalanítani mindkét kutyumat a pitem még csak 5 hónapos de nem vállalok kockázatot azzal hogy megvárom a tüzelést... nehogy valami baj legyen...
2011. márc. 1. 16:45
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

No comment. Sajnos rengeteg ilyen eset van, a TV2 teletextjén én naponta olvasok ennél cifrább hirdetéseket is az állati rovatban... 5-6 hetes (!!!) fajtisztának mondott kölykök 10-15 ezer forintért, agyonfialtatott, "fialásból kiöregedett" szukák szintén aprópénzért.


Én azokat is hibáztatom ezért a helyzetért, akik ilyenektől vásárolnak kölyköt! Ha nem lennének vevők, nem lennének szaporítók sem.


Egy cicatenyésztő

2011. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy megölik a megmaradt kutyákat. Kegyetlenül bánnak velük és amint jelentkezik egy balek, azonnal rásózzák. A szomszédunk így vett meg egy hasonló kutyát. 1 éves volt lelki sérült és később kiderült, hogy a sok verés miatt olyan sérülései voltak, ami miatt kezelni kellett. Kb.: 120.000 Ft lett a kutya ára a kezelések után és még így is el kellett altatni fél év múlva, mert a barom tenyésztő miatt nagyon félős kutya lett és ha idegent látott, vagy megijedt, egy kicsit vadul viselkedett és féltek a gazdik, hogy egyszer valakit megharap.

Kérdésedre a válasz: igen vannak érdekes szaporítók.

2011. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

[link]

Na ezen kivagyok akadva... úúúristen ez 1 debil idióta nem tudok rá mást mondani..

2011. márc. 1. 16:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is érdemel némi figyelmet a képen, hogy a vizes tálba mennyi szalmaszál van és az is elgondolkodtató, ha a víz olyan barba, vajon mikor volt cserélve utoljára?


Itt is egy olyan példa, mikor a kölyköket árulta, lehet bevitte a kutyákat a házba, de valójában a kert hátuljában tartja őket a disznóólban méltatlan körülmények között. És még ezek után higgyem el azt is, hogy jó idegrendszerű, egészséges kutyák. Ja persze.

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!