Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csütörtökön visszük ivartalaní...

Csütörtökön visszük ivartalanítani a kutyukat. Hogy lesz ezután? Mikor kell visszavinni?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdés hogy kontrollra kell velük járni vagy csak a varratszedésre kell visszavinni az kb hány nap? És mire kell figyelni? Nem lépcsőzhet igaz? Nagyon izgulok értük anya is úgy venne ki szabadságot hogy tudjuk mikor kell visszavinni őket? Köszi a válaszokat:)
2011. márc. 1. 20:40
 1/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Én szuka kutyát ivartalanítattam. Nekünk 3 nap múlva kellett menni kontroll vizsgálatra és 10 nap múlva varratszedésre.

Amikor műtét után visszakaptam a kutyát, már teljesen ébren volt. A saját lábán jött elém a váróterembe. Úgy nézett ki, mint akinek semmi baja sincs. (be akart ugrani az autó hátsó ülésére). A varratszedésig pórázon sétáltattam, nem volt szabad rohangálnia. A lépcsőn gond nélkül közlekedett. Varratszedésig viselnie kellett a gallért, csak a séta és evés idejére vettem le róla.

Nálunk így történt. De szerintem, ha bármi részletre kíváncsi vagy az a legbiztosabb, ha holnap felhívod telefonon az orvost és megkérdezel mindent, amire kíváncsi vagy. Szerintem biztosan szívesen válaszolnak a kérdéseidre.

Egyébként sok sikert és gyors lábadozást kívánok.

2011. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
Ja! a kontroll vizsgálat és a varratszedés benne volt a műtét árában. (első voltam)
2011. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen egy szuka és 1 kan kutyust vár a műtét:) Remélem nem lesz semmi gond.. jut eszembe a gallér ára benne volt vagy külön kellett venni?:)
2011. márc. 1. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
az orvos elfogja mondani de ha nem majd megkérdezed(:
2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:
A gallér árát külön kellett fizetni. (első voltam)
2011. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi és az kb mennyibe kerül?
2011. márc. 1. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy gallér pár 100 ft.
2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!