Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi értelme lenne most ivartala...

Mi értelme lenne most ivartalanítani a szuka kutyánk?

Figyelt kérdés
2 szuka egy kan kutyánk van. Az egyik szuka már ki volt régen ivartalanítva, a kant múlt héten műtötték. Az utolsó szuka kutyát mi értelme lenne? Kölykök nem lehetnek. (nem is szökős)
2011. okt. 4. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Hát már akkor semmit értelme, csak az a baj ha tűzelni fog akk a kan kutyád rá fog menni és az nem jó neki (kan kutyának)!!! Szerintem azt is inkább ivartalanítsd ki...

Biztonság kedvéért!

2011. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az állatorvos mondta, hogy nyugodtan rá mehet (: nem lesz baja, csak kölyök nem lesz, ami meg jó (:
2011. okt. 4. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl elkerülhetnéd teljesen a gennyes méhgyulladást, mert ha kiszedik, nincs minek begyulladni + csökkenthetnéd az esélyét az emlődaganatoknak is.
2011. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi (: megfogadom ! nem tudom hogy hol de valami rák megelőzésére is jó. nem tudom milyenre
2011. okt. 4. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, az emlődaganat = rák. Sajnos nem minden állatorvos mondja ezt el, én nem tudom hova jártak egyetemre, de nálunk pl. nem mondta el, sőt mikor gennyes méhgyulladása volt a kutyának fel sem ismerte, mire meg más orvos látta már késő volt. :(
2011. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

emlőrák, méhrák, gennyes méhgyulladás.És ha ezeket megkapja akkor úgyis műteni kell.

Valamint jövőremár lesz ebadó, akkor az ivartalanított, choppelt állatok után nem kell fizetni. Az ivaros után igen.

2011. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem! (:
2011. okt. 4. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
az egyébként attól függ, hogy milyen helyen laktok...ha családiba ahol kint van a kutyus akkor egy kan is beugorhat hozzá..és megvan a "baj". De én úgy tudom, hogy a szukát akkor érdemes ivartalanítani, amikor még nem tüzelt egyszer sem. Mert lehet, hogyha tüzelése után lesz, akkor megőrül...
2011. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem őrül meg és olvass te is kicsit színvonalasabb anyagokat, mint a szomszéd Mari néni mondta, hogy volt egy ismerőse, aki és annak mondta valaki, hogy! Hogy a jó égbe lehet olyan hülyeségeket terjeszteni? Ha bárhol utánanéztél volna, tudnád hogy hülyeség. Bár mit csodálkozok, vannak emberek, akik azt is elhiszik, hogy Bill Gates évente szétosztja a vagyonát...
2011. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!